şükela:  tümü | bugün
  • ntv muhabiri.
  • ntv"nin yandaş meclis muhabiri, anamuhalefet partisi yetkilisine "başbakandan hakimlere müdahele etmesini mi bekliyorsunuz" diye akp ağzıyla soru soracak kadar da fütursuz
  • palazlanmış muhabir.

şimdi haber geçiyor. içişleri bakanı hakkında verilen gensoru önergesinin gündeme alınmasının reddedildiğini söyledi. hemen ardından da:

"kj olarak da vurgulamak lazım!" filan gibisinden bir şeyler geveledi.

çok komik lan :d
  • mesleğinin hakkını her daim her devirde vermiş delikanlı bir muhabirdir. "ntv'de çalışıp da kendini belli eden kaç tane muhabir var ki" sorusunu hak eder o zaman o f tipi yaftasını yapıştıranlar. bu kadar kolay mı adam harcamak hiç tanıma 5 dk izle yaftayı yapıştır, pöh..
  • tgrt haber'de sundugu"ercan gurses'le haftasonu" programini severek izledigim muhabir.
  • reuters ile anlaştığını açıklayan muhabir. twit
  • yavşak konuklari programina oturtup, o programi da yavşakça sabote etmelerine izin vererek kendi militanligini gizledigini dusunuyor. meslegin yuz karalari bunlar.
  • keşke muhabir kalsaymış kişisi.

cnntürk'teki türkiye'nin gündemi programını çok kötü yönetiyor.
  • her fırsatta ahmet hakan'a filan hunharca çakan sözlük ahalisi bu adama karşı neden suskun.

bi tek bana mı yandaş izlenimi veriyor, bi tek bana mı bu kadar itici geliyor hayret.
  • ne zaman ekranda görsem hükümeti eleştiren bir konuğunun lafını keserken, eleştiriye engel olmaya çalışırken yakalıyorum kendisini.