• 2 senedir bandırma kırmızı 'da oynayan ve gelecek vadeden 19 yaşındaki arnavut oyuncu. kendi dilinde adı erxhan osmani'ymiş. geçen sene 8.4 sayı 5.4 ribaund ortalamaları ile oynamış. murat murathanoğlu'ndan duyduğumuza göre kendisinin türk vatandaşı olması için çalışmalar varmış.
  • bugün iki köpeğin saldırısına uğrayan, o esnada kaçmaya çalışırken eli kırılan basketbolcu. geçmiş olsun diyelim.
    ilgili twit
  • beşiktaş'ın uzun forveti. aynı zamanda pivot olarak da görev yapabiliyor.
    arnavut kökenlidir ve arnavutluk'ta doğmuştur.
    türk basketboluna çok değerli oyuncular kazandıran bandırma banvit'in armağanlarındandır.
    2022 avrupa şampiyonası ve dünya kupası elemeleri aday kadrosundan kaçan ömer faruk yurtseven'in yerine ergin ataman tarafından milli takıma çağırılan basketbolcu.
  • bugünkü polonya hazırlık maçında ilk çeyrekte hiç sıyırtmadı. gelecekte milli takıma büyük hizmetleri olabilir, özellikle sezon içinde nba oyuncuları yokken.
  • şu anda letonya maçinda ilk 5 başlayıp iki üçlük ust uste soktu. ama adını ilk defa duydum. sonra kesin devşirmedir diye düşündüm ve evet öyleymiş
  • son 2 sezonda besiktas'ta yabanci sinirindan dolayi alabilecegi dakikalardan daha azini almis türkiye milli takimi oyuncusu. evet, milli takimda oynayip yabanci diye geciyor. gerci bu sezon besiktas'tan ayrildi türk olarak güncellerler sanirim.
  • dış atışları son derece güven veren türk pasaportuna geçiş yapan arnavut oyuncu.
    milli takım, efes, fb her takımda rahat oynar.

barselona’lı sertaç sanlı’dan 3 gömlek üstün
  • 3 maçtır izliyorum milli takımda.
    inanılmaz amatörce hatalar yapıyor.

milli takım düzeyinde değil maalesef.
  • 1998 doğumlu olduğunu görünce büyük bir şok yaşadım*
  • vasat şutu olan yeni barış hersek . milli takımımıza hayırlı olsun.
hesabın var mı? giriş yap