• kendini hiç bozmadı yazarlığa başladığından beri. en az ilk günkü gibi berbat yazıyor.
  • bu abinin türkiye'nin en çok satan gazetesinin spor müdürü olması benden cacık olması gibi bir şey.

not: hıyar değilim.
  • damadım olsa kızıma benzin döker yakardım. öyle bir adam...
  • yarın ki yazısını an itibariyle elime geçirdim, tamamını yayınlamayı etik görmediğimden dolayı özet geçiyorum.

--- spoiler ---
    yeşil çimler üzerinde kırmızı ve sarı formasıyla mücadele eden bir takım vardı sahada, artık hangi ideolojiyi ve örgütü temsil ediyorsa !!!!
    bir de siyah forma giyen ve fifa kokartı takan birisi vardı. sarı kırmızı forma giymeliydi, galiba bir yanlışlık olmuş !!!!!
    fatih terimi pozitif oyunundan dolayı tebrik ederim !!!!!!! bakalım hangi suratla o kupanın yüzüne bakabilecek !!!!!!!
    olay çıkartmayan taraftarımıza teşekkür ederim :))))
    maçın üç adamı:
    1- özer hurmacı
    2- top toplayıcı salih
    3- feridun düzağaç

--- spoiler ---
  • bu abinin türkiye'nin en çok okunan/satan gazetelerinden birinde spor müdürü olması benim victoria secret mankeni olmam gibi bir şey.

not: kadın değilim.
  • maçın üç adamı olarak seçtiği kişiler 1- kuyt 2-umut bulut 3- hasan ali kaldırım'dır.

arkadaş mars'ta oynanan maçı takip ettiği için selçun inan'ı görmemesi çok normal. umut bulut'u da lütfedip yazmış ona da şükür etmek gerekiyor.

zöe: bu ne lan? sözlük ercan saatçi kaynıyormuş haberimiz yokmuş, vay anasını...
  • son yazısının kenan onuk'tan bahseden kısmı oldukça ironiktir. futbolun keşmekeşliğini, rekabetin düşmanlığa döndüğünü nasıl açıklarmış...

yazının ilk kısmında, senin takımın yerine rakibe giden adamın duruşunu sorgula; ondan sonraki kısımda galatasaray'ın trabzon'dan oyuncu almasının manidar olduğunu söyle, laf arasında sadri şener'e de geçir...

ondan sonra da, neden düşmanlık var diye sor. vallahi ben de bilemedim ki şimdi, neden var acaba?
  • türkiye'nin en çok satan gazetelerinden birinin spor müdürüdür.

bu şahsın türkiye'nin en çok satan gazetelerinden birinin spor müdürü olması fehmi mert günok'un a milli futbol takımı kalecisi, oğuz çetin'in a milli futbol takımı başantrenörü, m.a. aydınlar'ın tff başkanı, bilica'nın futbolcu olması gibi bir şey, kısacası gerçekliktir.

not: realist, mutsuz ve umutsuzum.
  • bu adam ne kafası yaşıyor hakikaten çok merak ediyorum. 4 kasım 2011 sivasspor fenerbahçe maçı sonrası bir top 5 hazırlamış ki evlere şenlik.
    işte o top 5:

1-sivaslı oyuncuların f.bahçe’yi yenmek için gösterdikleri “insan üstü performans”...
    yani sivaslı futbolcuların insan gibi oynayıp paşa paşa yenilmeleri gerekiyormuş. karşındaki takım fenerbahçe kardeşim neden yenmek için çıkıyorsun edep yahu?!!

2-ilk golde 1 metre ofsaytı görmeyen, vermeyen yardımcı hakem bahattin duran.
    hakemlerin de insan olabileceği ve hata yapabileceği gerçeğini görmezden gelmek ve yenilgiye kılıf aramak için hakeme bok atmak. ayrıca 1 metre değil eneramo'nun aleti de hesaba katınca 1.5 metre oluyo ercanım ne yaptın ya sen?

3-fenerbahçe’nin bu mağlubiyetinin alt yapısını hazırlayan unutulmaz hakem aytekin durmaz ve borazancıları.
    klasik ercan saatçi kafası. hürriyet gibi önemli bir gazetede yazdığını unutup kahvehane ağzına dönmesi.

4-bienvenu’nün, fenerbahçe’nin santrforu olmayacağının bir kez daha açık ve net ortaya çıkması.
    maçın kaybedilmesinde dış etkenler dışındaki tek sıkıntı. gerçi wayne rooney oynasa fenerbahçe yine kaybederdi sonuçta top 5 olarak sıraladığımız bir çok dış etken var.

5-artık mağlubiyeti tatması için büyük bir beklenti oluşturan fenerbahçe’nin, rakiplerinin arzularını yerine getirmesi.
    allah razı olsun fenerbahçe arzularımızı yerine getirdi. diğer rakipleri bilmiyorum fakat ben sarsılarak boşaldım bu mağlubiyet sonrası.

şerefsizim arkadaşım olsa ağlama lan melis diye kafasına vurur çok feci kafaya alırdım ama bu arkadaş türkiye'nin önemli gazetelerinden birinde yıllardır köşe yazarlığı yapıyor ya işte bu bana çok koyuyor sözlük.
    http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/19173065.asp
  • ''bütün kalbimle bu durumun beni ve ailemi çok üzdüğünü ama yine de bu olayın bel altı oyunlarının sonu olmasını istediğimi bilmenizi isterim.'' demiştir.

adam hala bel altı diyo. sinirden kendimi sikicem. ama burdaki küfür cinsellik içermiyor onu bilin de.
hesabın var mı? giriş yap