şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bir an önce bein sports'a geçerek kaybolan süper lig maçlarındaki heyecanın eskiye dönmesini dilediğim gelmiş geçmiş gelecek en iyi spor spikeri. kendisinin maç anlatımı sırasında yaşattığı heyecanı 10 sene önce o digiturk'ten ayrıldığından beri yaşatabilen bir başka spiker olmadı. onu bırak 10 senedir millet futboldan soğudu. eski anlattığı maçları arada izliyorum, sanki canlı anlatıyormuşçasına tüylerim diken diken oluyor.

  şayet gerçekleşmesi durumunda 40 yıllık türkiye,avrupa,dünya futbolu hakkındaki bilgi birikimi ve maçın tüm heyecanını muhteşem anlatımıyla seyirciye zerketmesiyle kesinlikle bein sports'a sınıf atlatacak bir hamle olacaktır.

  (bkz: sergen attı şampiyonluk geldi)
  (bkz: eboue çivi gibi çaktı!)
  (bkz: alex de souzaaa yok böyle bir gol, muhteşem harika süper bir gol bu !)
  (bkz: kim attı?! kral attı! hem de leeds'de! elland road'da!)
 • can-ı gönülden gerçekleşmesini arzuladığım transfer.
 • ercan attıığğaaaa! dışarıya attııığğaaaaa! dışarıyaaaa! dışarıyaaaaa!

  (tamam len işte dışarı çıkmış top, ne yaygara yapıyon?)
 • efsane iş olmuştur. emeği geçen herkesin eline sağlık.

  (bkz: allah'ım gol)
 • şampiyonlar ligi'nin bein sports'a transferinden sonra müthiş olmuştur.

  bein sports transferi efsane bir flood ile duyurmuştur.

  --- spoiler ---

  1- birazdan paylaşacağımız tweetleri kendi sesinizle okuyamıyorsanız, size güzel bir haberimiz var!

  2- hagi, kaleye baktı… bir çalım, nefis bir hareket… hagi, hagi, hagi, hagi, hagi, hagi… işte muhteşem bir gol, harika bir gol! büyük ustadan viyana’da harika bir resital!

  3- appiah, ümit, aurelio… bir kafa, top sekti, ikinci pozisyon, adnan… alex, mükemmel bir gol! yok böyle bir gol! yok böyle bir gol! muhteşem! muhteşem! süper bir gol! sahalarda ender görülen bir gol, kadıköy’de görülüyor! alex sambayı yapıyor!

  4- sergen, yanında tümer var. tümer’e doğru, açıyı kaybetti… tümer topu aldı… sergen ve gooooool, goool, goool… goool, sergen attı, şampiyonluk geldi!

  5- yılın transferi! büyük efsane @ercantofficial yuvaya döndü!

  --- spoiler ---
 • valla tüyler diken.
 • olum bir hafta maçımızı yalçın çetin anlatacak bir hafta ercan taner.

  muhteşem, muhteşem, muhteşem
 • güzel haber. trt'nin odunsu yorumlu spikerleri ile maç izlemekten kurtulduk öncelikle çok mutluyum. şamiyonlar ligi finali bile trt'de izlerken bir anda 0-0 biten lecce-cagliari maçına dönüyor. arada diriliş ertuğrul reklamları, taptıkları bıyıklının propagandaları, arada zart diye giren dünyanın en iğrenç milletinin dilinde arapça ilahiler falan derken kaç yıldır trt yüzünden şampiyonlar liginden soğumuştum.

  diğer yandan, bildiğim kadarıya şampiyonlar liginde aynı hafta birden fazla maç varsa birinin şifresiz kanaldan yayınlanma mecbuiyeti vardı. digitürk için de bu geçerli olacak mı bilenler yazarsa sevinirim.
 • süper olay lan. bak şampiyonlar ligi maçlarımızı da ercan taner anlatacak. efsane hakkaten yuvaya geri döndü. hey yavrum hey. günün en güzel haberi.