şükela:  tümü | bugün
  • mardin 2. sulh ceza hakimliği'nin ercan uysaler’in talebi üzerine verdiği 08.05.2019 tarih ve 2019/1242 d.iş sayılı kararı uyarınca bu başlıkta yer alan içeriklere erişimin engellenmesine karar verilmiştir.
  • kendisi hakkında cinsel taciz iddiaları yer alan polis memuru olan sapık kişisi
    ilgili haber
    tacize uğrayan genç kızın kaydettiği ses kayıtları
  • ya ne biçim yüzsüz çıktı bu tecavüzcüler ve katiller. (ercan uysaler sana söylüyorum çağatay aksu sen anla)

ercan uysaler hakkında en son iki gün önce sorular soruluyordu

sözlükten silinen entryler önbellekte çıkmıyor nedense, ama şöyle bir önizleme parçası gösteriyor google:

"....edit: ercan uysaler aynı zamanda bir polis memuru. evet devletin polisi işe alımda fuhuş şartı gözetiyor. bu ülkeye dair utanılacak ne varsa...." entrylerin gerisi nasıldı bilmiyorum, canlandırabilen varsa, kopyala yapıştır yapabilecek varsa hızlıca doldursun başlığın altını.

kendimce cümleyi tamamlayacağım: kendisi sadece bu ülkeye değil insanlığa dair utanılacak şeylerdendir.
  • adam entry'leri ışık hızıyla sildirmiş maaşallah.

rezalet şova devam...
  • kayyum tarafindan mardin belediyesinde bir birim mudurlugune atanmis ve is icin basvuran kadina( kadinlara) tacizde bulunan kisi , zira ses kaydi ustteki entrylerde mevcuttur

umarim karin ve kizin is basvurusu yaparken , senin zihniyetinde olan insanlarla karsilasirlar.
  • kendisine ait olan ses kayıtları ile, iş görüşmelerinde yaptığı cinsel tacizler ispat edilmiş olan şahıs. ortada ispatlar ve deliller varken bu neyin mahkeme kararı?

al sana tanım: kadın tacizcisi olduğu için ışık hızı ile korumaya alınan canlı formu.
  • up . nasıl entry yağmadı buraya ?
  • ulan şu entryleri sildirmek için başvurmaya utanmıyorsunuz hiç... ben de bunu anlamıyorum.
  • kayyum atandığı binada bir kızı işe almak için çirkin tekliflerde bulunmuş ve ses kayıtları ortaya çıkmıştır.

ama malum partiden olduğu için hem salıverildi hem ışık hızıyla entryleri sildirdi.