şükela:  tümü | bugün
  • ercan yenal;
    izmir devlet opera ve balesi orkestra şefi. ''unutamıyorum'' adlı unutulmaz sözleri ümit yaşar oğuzcan ile beraber yazan, kendisi düzenleyen ve yorumlayan sanatçıdır. orkestrasyon ise kardeşler grubu tarafından yapılmıştır. ''ask bitince dinlenen ilk şarkı'' seçimine damardan ilk sırada yer alabileceklerdendir.
    1976 yılında çıkan 45'liği 15 türk lirası olup klasikler arasındadır.
    (bkz: ask bitince dinlenen ilk sarki)
  • "ayrılıyoruz / unutamıyorum" ve "oyuncaklar / rıhtımda" isimlerinde malesef sadece 2 kırkbeşliğe sahip müzik adamı..

düzenlemeleri o kadar başarılıdır ki şarkı isimlerinin verdiği ilk intiba ve sözlerin derinliği iyice keskinleşir her dinlenişte.. özellikle unutamıyorum'daki manik hammond, işte o içi kemiren neyse onun sese dönüşmüş halidir..
  • (bkz: ersun yanal)
  • çocukluğumda sıkça dinlediğim unutamıyorum şarkısını söyleyen sanatçı. daha sonra çalınmaz oldu. internetten bu kadar çok bilgiye de ulaşılamıyordu. hep merak eder dururdum. kim söylüyordu o şarkıyı. şimdi ne yapıyor.
    sonra buldum. hem de ekşi sözlük'te. çok yaşa sen sözlük.
  • dün arabada ıspartada yerel yayın yapan romantik ses adlı muhteşem radyo kanalında unutamıyorum adlı şaheserini çaldılar bu üstadımızın. o yüksek tansiyonlu hammond ile ve sözleri ile dikkatimi çekti bu eser. kimdir nedir acaba diye bi araştırayım dedim, şimdi yaklaşık iki saattir youtube ve oraya o eserleri yükleyenler sağolsun, kaybolmuş vaziyetteyim.
  • eşi ayşe tek hanımefendinin sesinden unutamıyorum u dinlemenin bana verdiği mutluluk... anlatılamaz.
    https://www.youtube.com/watch?v=mzo2o1ockoi