şükela:  tümü | bugün
  • geçende sabahın köründe, bakırköy otobüsünde karşımda oturmuş, uyumuş böylece iyice bakıp da sonunda tanıyabildiğim * güzel insan. şipşirin deyip geçilebilcek insan da değil. bence benim oğlum olsun o da erce olsun, öyle şirin lan. ayrıca, kendisi bir adet 85'li ve itü jeoloji mühendisliğine devam ediyormuştur.*
  • youtube kanalı takip edilesi sağlam davulcu. son olarak upload ettiği frantic disembowelment videosu ile tarafımızdan ayakta alkışlanmıştır. http://www.youtube.com/user/rahatsizbey adresinden takip edilebilir.
  • kendisi bir tanıdığımın kuzeni olup zamanında msn'den az çok muhabbet etmişliğimiz müzik paylaşmışlığımız vardı. kendisinin grubunu oldukça başarılı bulmama rağmen türkiye'deki bir çok grubun başına gelen gelmiş ve eleman bulamama sorunu çekmiştir. entry 'nin tamamen konusu dışında ama azıcık türkiye'de bir çok grubun başına gelmiş şeylerden bahsedersek.

türk metalin istanbul camiasına bakarsanız görüp görebileceğiniz en keskin detay dorock bar ve orada program yapan piyasayı eline almış ve diğerlerine geçit vermeyen gruplardır. kendileri çok kaliteli gruplardır hiç bir lafım yok ama ne dediğimi taksimde metal müzik dinleyen ve dorock bardan başka gidilecek mekan bulamayan, bulup gitse de 2 tane dolu masası olmayan barları gören kitle iyi bilir.

kendisinin grubunun şuan ne yaptığını açıkcası pek bilmiyorum uzun zamandır kendisi ile de görüşmedim ama umarım müzik hayatı iyi gidiyordur. gördüğüm en yetenekli bateristlerden biridir.
  • instrumedley coverı görenleri hayrete düşüren grubun davulcusu.
  • turkish folk metal grubu gürz ün davulcusu, eski progresifçilerden. gözleri kapalı panic attack çalabilen nadide insandır kendisi.

bu sene ukrayna'da budapeşte'de konserler verdiler gürz'le. itü mezunu bir jeoloji mühendisliği yanı da vardır, taksimde kendine ait bir stüdyosu vardır, oyuncu açelya özcan'ın erkek arkadaşıdır, kısacası taş gibi bir de oyuncu sevgilisi vardır. daha ne olsun.on numara insandır.
  • kimaeranın bateristidir artık.
  • gözleri bağlı halde dream theater çalabilen bi müzisyen.
    şaka gibi lan, yeni keşfettim, metronom ve trigger kullanmadan, ve gözler bağlı olarak çatır çatır çaldığı bi panic attack videosu var, daha neler vardır, bakmak lazım.
  • şimdi de gürz'ün bateristi olan güzel insan.

müziğe, kendisine hayran bıraktıran bir tutkusu vardır. onun sayesinde dedim, insan tutkusu olmadan neden yaşar ki? kendisinin haberi yok,hayatıma ne kadar anlam kattığından bihaber, ama onun sayesinde ben de kendiminkini buldum.
  • son videosu ile razor un davulcusu ile birlikte gordugum en iyi turk davulculardan.
    link
  • tama ile endorsement anlaşması yapmıştır.*

http://www.tama.com/…st10.php?artist_id=1100&area=3