şükela:  tümü | bugün
  • altınordu kalecisi.

yaşı 20 ya da 21 olmalı. neyse uzun zamandır hiçbir kaleci beni bu kadar heyecanlandırmamıştı.
  • önümüzdeki yıl bir süperlig ekibinde forma giymesini sabırsızlıkla bekliyorum.
  • seneye nerede olur bilmiyorum da, formasını 2 haftadır 2000 doğumlu berke özer'e kaptırmıştır.
  • altınordu'da forma giyen 1994 doğumlu kaleci. 4 yıl önce bursaspor'dan transfer edilmiştir.

futbolun içinde olan bir ailesi vardır. babası eser kardeşler eski bir kalecidir ve şu an niğde belediyespor teknik direktörlüğünü yapmaktadır. abisi ise genellikle 1. ligde maçlar yöneten hakem arda kardeşler'dir.

konumuz olan erce'ye gelecek olursak, bu sezonun başından beri kendisini dikkatle takip ediyorum. liglerimizdeki en iyi çıkış yapan kaleci olduğunu düşünüyorum. klasik kaleci özellikleri (refleks, birebir vb.) dışında türk kalecilerde görmeye aşina olmadığımız bir ayağa hakimiyet ve oyun kurma yeteneği göze çarpıyor. benim gözümde, libero kaleci özellikleriyle maç içinde takip edilmesi çok zevkli olan bir oyuncu.

süper lig'deki pek çok takımda as kaleci olarak yer alabilecek kapasiteye sahip. sözleşmesi sezon sonunda bitecek. bu sezonki yedeğinin, avrupa kulüpleri tarafından izlenen 16 yaşındaki wonderkid** berke özer olduğunu düşündüğümüzde sözleşme uzatılmama ihtimali yüksek gözüküyor.
    gelecek sezon süper ligde izlemeyi umuyorum.
  • ismi beşiktaş'la da anılan genç kaleci. sözleşmesi 31 mayıs 2017'de bitiyor.
  • genç kaleci gelecek vaadeden mühim özelliklere sahip. kendisini beşiktaş formasıyla görmeyi isterim. fabri ile birlikte iyi bir ikili olurlar. bu ikiliyle on yıl, hatta daha da fazla, kaleci sıkıntısı yaşamayız.
  • isim - soyad kombinasyonu gurbetçi müzik gruplarına benzeyen futbolcu.
  • bugün itibariyle, sezon sonunda bitecek olan sözleşmesini 3 yıl uzatan altınordu kalecisidir.