• esat* subesi liva pastanesi ile yanyanadir.
    ikisi de bayram icin siparis almakta. bu nedenle afisler asmislar magaza onlerine. ve o afisler yanyana cok hos olmuslar.
    su boreginin kilosu erciyes'te 6.90 tl., liva'da ise 8.90 tl.
    rekabeti seyreyleyin gitsin yani.
  • bence ismindeki baklavayı çıkarsın bunlar. börekler güzel de baklavalarınızda hiç iş yok be hacı.
  • patatesli boregi lezzetli. ve fakat bir o kadar (ne kadar?) da yagli. damliyor yahu resmen. aglama borek. :/

dikkat eyleyin.
  • aldığım yaş pasta bildiğin bozuk çıktı. geri götürdüğümde "soğuk zincirde bozulmuştur" diyerek gayet normal karşılayan ve yeni bir pasta almamı teklif eden rahat personellere sahip firma.
  • su böreği ve boşnak böreği her ne kadar harika olsa da, eryaman yunus şubesinden alınan ıspanaklı kol böreğinin içinden baya baya tahta parçası çıkmışlığı vardır. baklavalarının kötü olduğunu farketmeleriyle, ne kadar baklava alırsan o kadar börek bedava kampanyası başlatmışlar.
  • şahane börekçi. balgat'ta bulunan şubelerinde yediğim mekik böreğini ömr-ü hayatımda hiçbir yerde yemedim. dünyanın neresine gidersem gideyim hamur işlerine özel bir zaaf besliyorum, bildiğin börekçiyim yani. yemedim böyle güzelini dostlar. böyle anneanne evinden elimde börekle sokağa çıkmak üzereyim gibi. yazarken ağzım sulandı ya la.
  • kurtuluştaki şubelerinin berbat börek yaptığı yerdir
  • ne böreği güzel ne de baklavası.
    su verseler şüphe ederim lezzetinden.
  • tam bir pişmanlık. baklavası rezil böreği kepaze
  • akşamları saat 7 den sonra 19 tl. den satılan en küçük boy yaş pastalarını coşkulu bir şekilde 39 tl.ye çıkaran börekçi. lan ufacık pasta 39 tl. eder mi? dolarla ithal mi ediyorsunuz şunları amk? insafınız kurusun.
hesabın var mı? giriş yap