şükela:  tümü | bugün
 • dekan vekili hakikati dile getirmiştir. itirazınız hakikate mi, hakikatin dile getiriliş şekline mi diye kemalistlere sormadan da geçemiyorum.
 • oksijen israflarının ne güzel kollandığını, mis gibi mevkilere makamlara getirildiğini, o koltuklara ve koltukları bahşedenlere güvenerek, böyle ağız ishali olduklarında daha net anlıyoruz.

  zihniyetiniz, kör yobazlığınız bu sefiller sayesinde iyice çıkıyor ortaya..siz sonra istediğiniz kadar soruşturma başlatın, göstermelik olsun diye görevden alın..bu kafaya sahip bir varlığı sen o göreve getirirken, bilmiyor muydun ne halt olduğunu ????
 • veysel aslantaş...

  yahu bu vatansever !!! yıllarca askerden kaçmak için rapor almış nihayetinde bedelli askerlik yapmış vatan aşığı bir bbp'lidir...

  bu vatansever bir çok klik gibi dingiltere'de doktorasını yapmıştır ama gram ingilizce bilmemektedir.

  dingiltere'de (nasılsa) doktora yapan bu adam! ingilizce yeterlilik şartını geçemediği için 15 yıl yrd. doç olarak kalmış nihayetinde siyasi erkin torpili ile nasıl olduysa hızlı bir şekilde prof. olmuştur.

  dingiltere'de eğitim gören adam! allah'ı kitap'ı ağzından düşürmez ama yapay zeka dersleri vermeye kalkardı..

  mühendislik fakültesinin en boş beleş hocası olduğundan anladığım kadarıyla mimarlık fakültesine itelenmiş ( best greek singer mode: on ) oradan da çıkan sonuç ortada..
 • bu kadar arap sevici olupta türkiyede yaşamak neyin kafası anlamıyorumki?madem çok seviyosun git orda yaşa.dilleri isteğin gibi alfabesi istediğin gibi kafalar zaten uyuşuk sorun yok.git bak beğenmediğin atatürk ülkesine benziyormu.dekan mekan iyi bi sksinler.orman çocuğu seni
 • ay host ulan
 • ülkenin sözde profuna gel. özendiği alfabe arap, yaşam stili arap, herifin tipi bile arap ama türk evladı olmanın gereklerinden bahsediyor kendisi. bahsederken de atatürk'e giydiriyor. bak sen. birileri bu ülkeyi bu çapsız maşalarla atatürk üzerinden ayrıştırmaya çalışıyor gene herhalde. gözümde vatansız hain bir araptır kendisi.
 • mimarlığı türk alfabesiyle öğrendi, yazdığı metni türk alfabesiyle yazıyor. hatta bulunduğu makamı eğitimine dolayısıyla atatürk’e ve türk alfabesine borçlu.
  hala ve hala zırvalıyor.
 • tek liyakati iyi yalamak olan bir dekan vekilinin, asaleten atanma çabası. hakkında soruşturma açılmışmış, geçiniz... çok gördük o soruşturmaları. nasılsa üç gün sonra kendince hak ettiği ödülü alacaktır.

  erciyes üniversitesi mimarlık fakültesi necip fazıl fikir ve sanat kulübü danışmanıymış aynı zamanda. heykele put diyen sanat kulübü danışmanı.
  https://www.youtube.com/watch?v=wrn6yas7lmq]

  hükumet, ekonomik krizden çıkmanın yollarını arıyor, 2023 yılına hedefler koyuyor, ar+ge teşvikleri veriyor, tasarım merkezleri kuruyor, özgün, yerli ve katma değerli üretim, ihracat, ihracat, ihracat... diye yırtınıyor, sonra gidip ülkenin geleceği çocuklarımızı yetiştirsin diye bu çapsız adamlara emanet ediyor. bu ve bunun gibi heriflerin yetiştirdiği o çocukların gidip bu bu bu v.b okullarda eğitim alan çocuklarla yarışmasını bekliyor. hey gidi...
 • vay anasını ya adamdan cahillik akıyor, prof olmuş bir de. arap harflerini türkçe sanıyor, bir de türkleri müslüman.. (bkz: yallah arabistana)
 • ama iyi yalamış beyler