şükela:  tümü | bugün
 • milliyet gazetesi internet sitesini hazırlayan, eski gazeteci, yeni internet gazetecisi.
 • milliyet.com.tr nin editoru. ayinesi istir kisinin lafa bkz:
 • http://www.milliyet.com.tr/…lliyet.aspx?atype=kunye

  milliyet internet'in künyesine göre "yayın yonetmeni". nasil oluyor da yapilan cirkin yayinlara izin veriyor bilemiyorum bu siteden. sirf "tiklanma" sayisi artsin, insanlar haberi merak etsin diye oyle resimler, basliklar konuyor ki, seytanin aklina gelmez.

  tebrikler!

  edit:
  (bkz: #28018028)
 • usta bir gazetecidir, doksanlı yıllarda başarılı haberlere imza atmıştır. oradaki tecrübesinden mütevellit de internet'e atanmıştır.
  nereden tık alacağını iyi bilir.
 • anladığım kadarıyla her duyduğu haberden "şoke" olan bir yönetici. yayınladığı gazetenin genel yapısı ve bu kişinin karakteri konusunda da birkaç şey yazmak isterdim ama gg olabilir nedeniyle yazmıyorum, siz anlarsınız.
 • ''öldürülmüş, tacize uğramış, cinsel saldırı mağduru bir kadının ünlü ya da ünsüz olsun kimliğini belli edecek şekilde fotoğrafının kullanılmaması gerektiğine inanıyorum. bu prensibin tartışmaya açık olmadığını düşünüyorum. editör arkadaşlarımın da bu konuda aynı duyarlılığı taşıdığını biliyorum. kendi payıma büyük haber sitelerinde böyle bir galeriye rastlamadım. çıkmışsa da büyük bir hatadır ve yayından kaldırılması gerekir.'' - ercüment işleyen

  kendisi milliyet internet'i hazırlıyor, evet bildiniz.

  http://www.radikal.com.tr/…id=1122658&categoryid=77
 • hurriyet.com.tr'nin basina gecmistir. gecisini de hissettirmistir. her gun en az 1 tecavuz, taciz, sapik haberi gormek mumkun.
  http://m.hurriyet.com.tr/…-ortaya-cikartti-40083174

  http://m.hurriyet.com.tr/…marci-tutuklandi-40083161

  http://m.hurriyet.com.tr/…udur-olu-bulundu-40083045

  (bu 3 haberi ilk bakista anasayfada buldum, google'lamadim bile)
 • ercüment işleyen, son 10 yılda, illa tıklatmaya zorlayan; içerikle uyumsuz, zorlama başlık stilinin mucidi olduğu gibi, internet içeriğini parça pinçik bölerek tek haberi, bazen tek satırı okutmak için insanlara çin işkencesi çektiren internet stilinin de mucidi. ekmeğini çok tıklatarak kazanacağını düşünüyor ve bu stilin yakasına yapıştı; bırakmıyor. arkadaşımız milliyet.com.tr'yi "düşük profilli bir site" haline getirmiş; çok sayfa tıklatıyor diye hurriyet.com.tr'nin başına getirilmişti. hürriyet gazetesinin künyesinde en üst satırda ismi yer alan bu arkadaşımız, link tıklatmak için 10 takla atan üslubuyla hepimize şimdi de hurriyet.com.tr'de gına getirtmeye devam ediyor. pes be ercüment!
 • internet medyasının rahmi turan'ı.

  bir zamanlar meraklısına hitap eden "sakallı bebek" ve "koca memeli helga" haberciliğini "yeni medya" ile dönüştüren, bulvar gazetelerinden aldığı kazığı ana akım medyanın kalbine saplayan kişilik.

  o bir "tıklatma şampiyonu", bir "internet müdürü" ama ilginçtir, koskoca internette birkaç cılız içerik olmasa "aslında böyle biri yok ama olabilir de" dedirtebilecek kadar da düşük bir profil sergiliyor.

  akit'ten mynet'e, sabah'tan milliyet ve hürriyet'e, memlekette aklınıza gelebilecek tüm internet haber medyasının duayeni, akıl hocası, fahri önderi. okuyucuyu suya götürüp susuz getiren, her defasında içinizden saydırdığınız o tuzaklı, şaşırtmacalı başlıkları attıran adam.

  ilaveten