şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
 • ergenekon soruşturması kapsamında gözaltına alınan isimlerden biri.

  http://ntv.com.tr/news/451791.asp
 • ergenekon gözaltıları sırasında gözaltına alınan profesör. iddaanamede ercüment ovalı hakkında net bir ifade yok ancak bu net ifadenin olmayışı kafaları karıştırıyor. hastalarını deneysel çalışmaları için kobay olarak kullandığı iddiasıyla hakkında yerel ve ulusal medyada çok sayıda haberi çıkmıştır. bu konu ilerde gündemi daha çok karıştıracaktır. umarım bu olayın altından kuş gribi ve kene vakalarının virüsü çıkmaz.
 • kan ve kök hücreden ürettiği “dermoplastik” çalışmasıyla abd'de plastik ve rekonstrüktif cerrahi alanında deneysel araştırma ödülünü kazandı. milyon dolarlık yüzlerce çalışma arasında açık ara birinci olan ercüment ovalı, ödülünü 7 ekim 2017 günü orlando'da, trabzon’un maçka ilçesinde şehit olan ve tüm türkiye’yi yasa boğan 15 yaşındaki eren bülbül için alacak....
 • ekibi ile kan ve kök hücreden ürettikleri "yapay deri", diğer adıyla "dermoplastik" çalışması abd plastik ve rekonstrüktif cerrahi derneği'nin "en iyi deneysel araştırma ödülü'nü alan profesör doktor.

  ödülü eren bülbül'e ithaf etmiş, japonya'da beyin cerrrahisi üzerine çalışmalar yapmak üzere tokyo üniversitesinde bulunan prof dr. kemal yıldız ödülü ve eren bülbül'e adamasını tokyo üniversitesi'ndeki beyin cerrahisi ekibine anlatıyor, onlar da araştırıp tebrik ediyorlar ve 16 ağustos günü yapılacak tüm beyin ameliyatlarını eren bülbül adına ücretsiz gerçekleştiriyorlar.

  https://www.medimagazin.com.tr/…edi-2-12-74627.html
 • yaptigi calismayla, aldigi odulle, odul konusmasiyla gurur kaynagi olan insan. kendisiyle ne kadar gurur duyuyorsam , eksi sozlukte sacma sapan basliklarin surekli gundemde olmasindan ve bu baslikta sadece dört bes entry olmasindan ise utanc duyuyorum.
 • habertürk'e verdiği röportaj. işte böyle insanlar türkiye'nin aydınlık yüzünü temsil etmeli; badem bıyıklı kıromatik tipli heriflerle suratından ceberrutluk akan sıkmabaşlı karılar değil!
 • gq men of the year ödüllerinde 2017 yılının bilim ödülünü almıştır. zannedersem tek eksiği de tamamlanmış oldu*başarılarının devamını dilerim.
 • böyle bir bilim insanı ödül alsın alırken de şehitleri dert edinsin vallahi tebrikler.

  normalde bizim aydınlarımız avrupa kıçı yalayan kendi milletinin derdinden uzak buram buram yapaylık akan bir topluluktur.

  siz nasıl böyle vatansever kaldınız ?

  bakını geziden bahsetmediniz, berkin elvandan bahsetmediniz,atatürkü yalamadığınız için modern çağdaş ekşicilerimizin gözünde biliminizin hiç bir değeri yok.
 • ödül aldığı gecede yaptığı konuşmada eren bülbül, ferhat gedik ve zeytin dalı operasyonunda ki askerileri anınca ünlülerin suratı düştü sıkıntıdan ölecek gibiydiler. zoraki cılız bir iki alkış sesi geldi. bunların tv şovlarını izlemeyin, hiç bir şeyini almayın. yazıklar olsun. kerizliğimize doymayalım. şunlara para kazandırıyoruz.
hesabın var mı? giriş yap