• ankara devlet tiyatrosunun zımba oyuncularından. şu sıralar dot'ta sahnelenmiş olan aşk ve anlayış adlı oyunun dinamosu olarak sahnede. tanıdığım en cici kızlardan biri ile evlendi ve dünya şekeri bir kızları oldu. tüm bunların yanı sıra kendisi ankara devlet konservatuvarındaki en güzel anılarımın ortaklarındandır. az delirmedik beraber.
  • neden öyle duygu sömürüsü dolu bir yarışmayı sunduğu anlaşılamayan tiyatrocu insandır kendisi.
  • çok güzel bir burna sahip tiyatrocu.
  • eve giden yol filminin yetenekli başrol oyuncusu.azimle devam ettirdikleri dot'ta ki çalışmalar sonrası dizi ve filmlerle de popülerlikle içli dışlı olması muhtemel tiyatrocu.oynadığı karakterlerle değil ismiyle anılmasını dilediğimiz...
  • köprüde recep yazıcıoğlunu canlandıran oyuncu.
  • (bkz: barda)
  • tiyatro oyuncusu elvin beşikçioğlu ile evlidir.
  • kurtlar vadisi izleyip hayali mafya babasının cenaze namazını kılan zihniyetle uzaktan yakından ilgim olmasa da ben bu adamdan tiksinirdim inceden de tırsardım. daha doğrusu "amcaoğlu"na dairdi bu hislerim ama işte nasıl etkilediyse film* beni aktörle hesaplara girmişim.

neyse efendim dib sahne'nin işletmecisiymiş ya da işletmecilerindenmiş. dün gece kapı elemanlarıyla problem yaşayınca dib sahne'den bir görevli aklımızın başında olduğuna kanaat getirip beni dışarda dinlerken yanaşıverdi arabasıyla. adamı arabanın içinde görünce kafamda amcaoğlu denen orospu çocuğunun* "usta ben şunun bi amına koyup da geliiim ha" repliği yankılanıverdi, belli etmedim "aktördü di mi bu adam" falan deyip kafamdaki amcaoğlunu ortamdan siktir etmeye çalıştım. önünü kesip derdimi kendisine anlattım beni tam olarak anlamasa da gönlümüzü almayı bildi. hasılı kelam ünlü tribi yok, iyi niyetli bir adam, güzel müzik dinliyor, bir tane d-slr'ı var paso fotoğraf çekiyor, personeline oldukça babacan yaklaşıyor... yani amcaoğluyla uzaktan yakından ilgisi yok yolda görürseniz yolunuzu değiştirmeyin, bara girerse son biralarınızı içmekten imtina etmeyin, tecavüz etmez.

yalnız serdar orçin'i görürsem saldırırım ben, kimse ayıplamasın. yani o ekipten teke tekte alabileceğim tek adam o gibi...

iki yıl sonrası editi: behzat ç.'den sonra bu entry pek popüler oldu. nasıl adam iyi mi gibi sorular mesajla soruldu peşin cevap;
    tanıdığım kadarıyla şahane adam, yukarıda maruz olaydan sonra ne zaman karşılaşsak ben tanımaz derken o ilgisini esirgemedi sağolsun.
  • bu akşam sgm de bir delinin hatıra defteri adlı oyunda izlediğim, sesi ve akrobatik hareketleriyle bence etkileyici tiyatrocu...
  • 39 yaşında olmasina rağmen bahsedilen oyunda* genie marka kaldıracın üstünde oradan oraya hoplayıp zıplamakta pek çok gence taş çıkarmaktadır. oyunculuk yönünden aldığı 10 puanı akrobatik yöndende almış ve sonuna kadar haketmiştir
hesabın var mı? giriş yap