şükela:  tümü | bugün
 • 1 eylül 2016 tarihli kanun hükmünde kararname ile görevinden uzaklaştırılmış akademisyen. uzaklaştırılma neden barış bildirisine imza koymasıdır, yoksa fetö ile falan alakası yoktur.

  itü makina fakültesi'nde barış bildirisine imza koyan tek akademisyen olması haricinde aktif olarak bilimsel çalışmalarına devam eden, öğrencileriyle arası iyi olan örnek bir insandır. cvsi de şu şekildedir.

  http://akademi.itu.edu.tr/…akademikbilgiler/ogrenim
 • okuduğum dönem için; öğrencilerinin büyük çoğunluğu tarafından sevilen, örnek alınabilecek idealist bir akademisyen.

  herhangi bir terör örgütüyle uzaktan yakından ilişkisi olamayacağına adım gibi eminim. umarım mevcut mağduriyet bir an önce giderilir.
 • itü'ye yakışan ender hocalardandı. ders teknikleri dersane hocası kafasındaki çakma akademisyenlerin aksine bilimsel ve öğrencilere hayat boyu bişeyler kazandırma amaçlıydı.

  üniversiteye yatmak için gelen öğrenciler derslerinden düşük not aldığı için sevmezdi. onun dışında kendisini takdir etmeyen saygı duymayan sevmeyen öğrenciye rastlamadım.

  ihraç haberini ilk duyduğumda acayip üzülmüştüm. şu an napıyor hiç bilmiyorum ama iletişim adresini bulabilirsem kendisine destek maili atmayı çok isterim.