şükela:  tümü | bugün
 • bir de benden dinle projesinin sahibi, fikir babası, proje mutfağında tek başına inanarak yılmadan çalışan ve hayal ettiği projeyi değerli sanatçılarla harmanlayarak bizlere sunan genç ve yetenekli sanatçı.

  erdal kaş; bir çok ünlü isme profesyonel konser fotoğrafçılığı yapıyor...
  fotoğraf ve müzik tutkusunu burada da hem fotoğrafçı, hem de müzisyen kimliğiyle harmanlayarak ortaya güzel projeler çıkartıyor.

  davullara da ayrı bir tutkusu var. hem çalıyor hem de türkiye'de pek yapılmayanı yapıp davul sanatçılarının videolarını davulcu gözüyle sanatsal bir şölene çevirerek çekiyor.

  şimdilerde bir de benden dinle projesinin 2. etabının yayınlanma heyecanını yaşıyorken,
  hayalinin devamını çeken birinden bahsetmeden geçmek olmazdı diye düşündüm.

  daha fazlası için böyle bir internet sitesi de var. erdal kaş
 • azim. bende ki sözlük karşılığı budur. insanlığını, çalışkanlığını, azmini tanıyanlar bilir.
  ama bu ülke de sadece adam kayırarak, birilerinin ismini kullanarak değil azimle, çalışarak, üreterek sesini duyurabiliyorsan yakında ismi ve projeleri hakkettigi değeri görecektir.
 • erdal kaş, müzisyen, aynı zamanda profesyonel konser fotoğrafçısı. bu iki tutkusu ona; müzikal olarak dünyada eşi benzeri olmayan ve ilk defa uygulanan bir de benden dinle (drum experiment) projesini oluşturdu.

  “bir davul deneyi” olarak tanımladığımız çalışma, 7 hafta boyunca, haftada 3 video gösterimi ile internetten yayınlanıyor. ayrıca çalışkan ve de işini iyi yapıyor oluşunu da şuraya ekleyelım. yaptığı işlerin bu kadar başarılı olmasına şaşırmamak lazım.
 • kıpır kıpır, yerinde duramıyor. her gün yeni bir proje, programdan bahsediyor. proje detayları, onun için alacağı yeni ekipmanlar. bu arada o ekipmanlara da çocuğu gibi değer verir, sever, saklar gözü gibi bakar...

  bu günlerde yeni bir şeyler* ile tekrar çıkacak piyasaya sanırım... bir de benden dinle 3'mü desem ne desem...