şükela:  tümü | bugün soru sor
 • yusuf yerkel ve aktrollerin bir yalanını daha ortaya çıkarmıştır. gözünden öpeyim seni ya.

  lan adam o kadar kötü durumdaki aylardır işsiz, beş parasız geziyor. ayağındaki iki çorap dahi yırtık. yusuf yerkel gibilerse tekme attığı için darp raporu alarak özür dilemeyecek kadar şerefsiz.

  öte yandan, tekme olayının ardından savcılık talimatıyla evinden gözaltına alınan kocabıyık, şüpheli sıfatıyla savcıya ifade verdi. duruma isyan eden kocabıyık’ın madenci olduğunu öğrenen savcının da duruma şaşırdığı ve serbest bırakma kararı aldığı belirtildi.

  kocabıyık, daha sonra yusuf yerkel hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundu. bu kez mağdur sıfatıyla ifade veren kocabıyık, yerkel’den şikâyetçi oldu. darp raporunun da savcılığa sunulduğu belirtildi.

  http://www.diken.com.tr/…u-10-yillik-madenci-cikti/
 • madenci olduğunu vurgulamamız bile acı. bilinçaltındaki "yazık o kadar da kötü değilmiş" düşüncesinin dışa vurumu. tgb'li, kominist, anarşist olsa yediği dayak daha mı haklı olacaktı?

  o bir insan iki insan evladı polis tarafından yere yatırıldığında bir başka insan evladı tarafından tekmeleniyor.

  doğruluğunu bilemediğim bir haber; tekmecisiyle helalleşmiş.

  belki korkutuldun, belki korktun, ama ben bir insan olarak hakkımı helal etmiyorum tekmeciden. o tekmeler benim de böğrüme geldi.
 • eğer erdal kocabıyık'ın yusuf yerkel'i affetmesi haberi doğru ise yeni bir sindirilme vakasıyla karşı karşıyayız.

  (bkz: erdal kocabıyık'ın yusuf yerkel'i affetmesi)

  önceki sindirilme vakası için;
  (bkz: taner kuruca/@appdata)
 • posta gazetesine roportaj vermis kisi. dikkatimi ceken sey yusuf yerkelle helallesmesi falan degil "soma dışından gelenlerin de etkisiyle ortam karışıktı" demesiydi. ulkeyi karistirmak icin firsat kollayanlarin ispatidir bu. gecen hafta soma bu hafta okmeydani yarin bakalim nerede olacak bu leş kargalari
 • akp'nin, tekmeledikleri yetmezmiş gibi bir de para cezası kestiği kişi. yusuf yerkel denen insanlıktan nasibini almamış kişi nasıl rahat yaşıyor anlamıyorum.

  haber linki

  çocuklarınında olayı görmesi ve biliyor olması içimi acıttı. sebep olanların allah bin türlü belasını versin.
 • sesini çıkarttığı için tekmelenen emekçi kardeşimiz. yediği tekme ve çektiği acılar yetmiyormuş gibi işsiz bırakıldı ve iş bulması engellendi. duyduğum habere göre 6 yıl hapis istemiyle yargılanıyormuş. onu yargılayanlara lanet olsun. adam öldürsen, tecavüz etsen 6 yılla yargılanmazsın ama sesini çıkarttın mı hakkını aradın mı yerin yok bu ülkede ve susturulmaya mahkümsun. kahrolsun sermayedarlar, kahrolsun yandaşlar... yaşasın işçi ve emekçi.
 • zamanında helalleşmesinin pek işe yaramadığı vatandaş.
 • chp'li bergama belediyesinde işe başladığı söylenen madenci. umarım doğru haberdir. bu ülkenin gerçek mazlumlarından biri için yapılan bu güzelliğin, diğer partilere örnek olması açısından daha fazla duyurulması gerekiyor.
 • manisa'nın soma ilçesindeki maden faciasının ardından dönemin başbakanı recep tayyip erdoğan'ın müşaviri yusuf yerkel tarafından tekmelenen madenci erdal kocabıyık'a mahkeme, başbakanlık'a ait aracı tekmelediği için kamu kurumuna ait, kamu hizmetine tahsis edilmiş eşya hakkında mala zarara vermekten dolayı para cezası verdi.

  http://www.cumhuriyet.com.tr/…nciye_ceza_verdi.html
 • 10 ay hapis cezasına çarptırıldı