şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: ultra kolpa)
 • twitterda uzun zamandır takip edip ne iş yaptığını anlamadığım adam. arada kafam iyiyken cevap veriyorum o da bir şey yazmıyor.
 • "erzurum’da askerken kahvede çay getiren abiye “teşekkürler” demiştim de yan masadaki dayı “öyle kibarlık edersen seni sikerler buralarda” diye uyarmıştı."
  twitiyle linç yemektedir :)

  https://twitter.com/…tatus/1229491097702948864?s=19
 • olimpos öyküleri kitabında yer alan lavuk adlı öyküsüyle edebiyatın gizli yeteneklerinden biri olduğunu kanıtlamıştır. yazmalı, daha çok yazmalı... bana mangal ve rakı sözü var hâlâ, hadi bakalım...
 • olimpos öyküleri'nde hikayesini en beğendiğim insanlardan. öykünün sonunu merakla beklerken bir yandan da sayfalar hiç bitmesin istedim. kendisini tebrik ediyor, bol bol yazdığı günler diliyorum.
 • sap çalışanlarından, elektrik ve elektronik mühendisi, güler yüzlü. faydalı işler yapmakla meşgul. sempatik.
 • plaza eylem platformu ile bir söyleşi yapacak yazar. beyaz yakalıların nasıl sosyalleştiği üzerine:

  https://www.facebook.com/events/149242245488171

  "öğleden önce saat 11.00’den itibaren beklenen mesai bitimleri, çarşamba’dan itibaren iple çekilen hafta sonu eğlenceleri ya da çalışma hayatının daha üçüncü yılında kurulmaya başlanan ege’de emeklilik hayalleri…

  bilgisayar karşısında, toplantı odalarında geçirdiğimiz uzun yılları katlanılabilir kılmaya çalışırken arta kalan zamanlarda şanslıysak bisikletimize sarılıp kilometreler kat ediyor, arkadaşlarımızla meyhaneleri keşfediyor ya da daha bunlara sıra gelemeden “büyük bir aile” olan şirketimizin sosyal etkinliklerinde performans gösteriyoruz. bazen de yeri geliyor mezelerin en güzelini, kahvelerin en bir üçüncü dalgasını arıyoruz ama çok havalı olduğumuzdan mı, yoksa gün içindeki havasızlığımıza bir nefes mi yaratmaya çalıştığımızdan mı, orasından pek emin değiliz.

  beyaz yakalılar olarak sosyalleşme hallerimizi, 24 haziran cuma saat 19.30’da “mezeleri güzel” kitabının yazarı erdem aksakal ile konuşuyoruz. cuma akşamı muhabbetine davetlisiniz."
 • bartu ve melikşah'ın yayınının sadece bir bölümünü izleyip öylesine eleştirmiş ki komik duruma düşmüştür.
  popüler sevilen bir işten klasik "aşağılama" yöntemiyle prim çıkarmaya çalışan izmir bornova anadolu lisesi'ndeki yıllarında yazma alışkanlığı kazanan yazar kişisi.

  ayrıca yine hoşa gitmeyen şeyleri ötekileştirmenin en kolay yolu recep ivedik ile kıyaslamayıda ihmal etmemiş.

  vizyon?
  bir insanın eskiden vizyon sahibi olması hala vizyon sahibi olduğunu kanıtlar mı sözlük ahalisi ?
 • öğrenciler burs alıp daha rahat bir öğrenim hayatı geçirebilsin diye 42 km koşacak olan güzel adam. bağışlarınızı esirgemeyin, şu güzel yazı için bile bağış yapılır:

  http://erdemaksakal.balev.org.tr/
 • şahane işler peşinde bir adam. saygı duyulası.