şükela:  tümü | bugün
 • kendisi inşaat mühendisi olur, youtube kanalı sayesinde tanıdım, inşaat ile hiç alakam olmamasına rağmen hakediş alıp düzenler oldum. şuan 5.500 abonesi var, inşaat mühendisliği veya teknikerliği okuyan öğrenciler için güzel bir kaynak olabilir.
  buyrun kanalı.
 • youtube'da, seramik, fayans döşemesi ile ilgili bir bilgi ararken tesadüfen denk geldiğim inşaat mühendisi.

  sahada çalışacak yeni inşaat mühendisleri veya teknikerler ile bu bölüm öğrencileri, hatta bu bölümleri seçmeyi düşünen arkadaşlar için gerçekten çok güzel videoları var.

  adam bir kaç bloklu sitenin inşaatının her detayını, yaşanan problemleri, kabaca maliyetleri, ustaları vs. ile yaşadığı tecrübelerini çok güzel anlatıyor. işin kaynağından gerçekleri dışarıya sızdırıyor gibi durumlar da olmuyor değil.

  inşaatla filan hiç alakam (ufak tefek ev tadilatları hariç) olmasa da erdem fidan'ın videolarını zevkle takip ediyorum.
 • ben de yeni keşfettim kendisini. kendisine sorulan sorulara samimi bir şekilde cevap vermesi çok güzel. işçilerle sohbeti ve işçilere iş yaptırabilme kabiliyeti de yüksek ayrıca.
  binlerce inşaat mühendisliği öğrencisi onun çektiği videoları izliyor ve inşaat ile ilgili her konuda çok faydalı bilgiler öğreniyor. ben de onlardan biriyim. yaptığı bu güzel iş için bütün öğrenciler adına kendisine teşekkür ediyorum.
 • youtube kanalında inşaatın her şeyini, (hakedişten tutun da segregasyonun ne olduğuna kadar) takipçilerine mükemmel bi şekilde sunan kompetan bi mühendistir. zerre alakası olmayan bir kişi bile büyük bi merakla izler videolarını. öyle gelişigüzel videolar çekmiyor, hangi problemlerle karşılaşırız, nasıl çözeriz, maliyet-risk analizi nedir hepsinin cevaplarını veriyor. inşaat mühendisliği okuyacaksanız dalın.