• faytonları kaldırmaya yetkisi var mı yok mu diye merak ettiğim adalar belediye başkanı.

yetkisi yoksa belki boşuna tepki gösteriyoruz.
  • vedat milor'un burgazada'da yaşadığı şiddet olayı sonrası açıklamaları tamamen hayal kırıklığı ve çok rahatsız edici. birbirimizin haklarına saygılı olalım tarzı bomboş açıklamalar yapıyor. soruna odaklanmak, çözüm ortaya koymaktan kaçınıyor. şiddet olayına karışan esnafın siyasi ilişkilerinin yarattığı şüpheye dair tek kelime etmiyor.

faytonlar konusunda da hiç bir şey yapmadığını, sadece mazeret ürettiğini hatırlatıp yazık sana diyorum erdem gül.

(bkz: #93269923)
  • ey adalılar adalıyız biz iki dakika insan olalım mı tarzında bir açıklama yaparak sorunu çözebileceğini zannediyor galiba.

ya çok naif bir insan ya da bizimle dalga geçiyor. her iki şekilde de belediye başkanlığına - henüz - uygun olmadığını gösteriyor. umarım olayın ciddiyetini kavrar ve istanbul’un en nezih yerlerinden birisi olma potansiyeli oldukça yüksek olan adalar’ı eski güzel günlerine döndürebilir. yoksa kocaman bir hayal kırıklığı.
  • düzenin adamıdır. ne sandınız cehapeyi halkın partisi mi sanıyorsunuz. adada ön masalardan gecede toplam 10 bin tl. hesap alınıyor. erdem gül'ün maçası yetmez o masaları toplamaya. anca birbirimizin haklarına saygılı olalım söylemleriyle tatlı su solculuğu yapar. arka sokaktan geçin efendim gayet geniş. üç beş zibidi yürüyecek diye erdem beyi sıkıştırmayın.
  • ceza kesme mühürle ulan gerekirçevik kuvvet çağır. gerekirse bu faytoncular ve lokantılar gezici fetöcü diye iftira at bi şey yap amk tweeti biz atarız sen bi şey yap
  • şirin payzın'ın yakın arkadaşıdır. şu videonun girişindeki "erdemcim" den bunu anlayabilirsiniz:

https://t24.com.tr/…mak-muteahhit-olmak-degil,18665

aralarındaki arkadaşlığı da vedat milor hadisesinde gizliden işletmenin yanında yer alarak kötüye kullanmaktadır. sözüm ona bir de gazeteci.
  • göreve geldiğinden beri adalarda en küçük bir değişime sebeb olamamıştır. yönetimi altındaki mekanlarda saygısızlık, kabalık, denetimsizlik had safhadadır.
  • bok atılmaktadır kendisine, zira özellikle bu haftanın başından beri ibb talimatıyla adalar ilçesindeki bütün ruhsatsız işletmeler, usulsüz işgaliye vb. konular için 30'dan fazla zabıta her adada eşzamanlı olarak hareket etmektedir. üzerinde çalışılması gereken yüzlerce kalem var ve daha hele durun ya adamlar yapıyor işte kardeşim.

insanlarda şöyle bir zihniyet var: senelerdir itina ile rezil edilen şehr-i istanbul'da ve adalar'da süren mezbelelik ve usulsüzlük bir günde değişsin, hadi her şey çok güzel olacak dediniz, hemen oldurun bakalım. yani ben bu kafayı facebook'daki ada gruplarında, sokaklarda görüyorum ve duyuyorum. haksızlık ediliyor.

bugün pazarcılar, hamallar adanın semt pazarından geçen zabıtaların arkasından "ekrem abeyyyy ne çok adam yollamışın... vatandaş kooş ibb ayağına geldi, ne şikayetin varsa durma söyleee" diye korkmadan bağırıp şakalaşabiliyorsa bile bu ekrem abi'nin afişlerde elleriyle yaptığı kalp işaretinin verdiği cesarettir.

bundan bir önceki adalar belediye başkanı'nı, usulsüz yapılaşmaya engel olmak istediği için taşla sopayla kovalayan ada halkından bahsediyoruz.

sakin olun şampiyonlar, one step at a time.
  • şaka gibi bir yönetime sahip adalar belediye başkanı. yani halen bayılan, eziyet edilen at videoları geliyor. şu işi iptal etmek bu kadar mı zor. bu kadar zorsa bu göreve neden geldin, bu göreve geldiysen neden iptal etmiyorsun sana oy verenler bu olayı kaldırman için oy verdi.

mansur yavaş ve zeydan karalar haricinde agresif belediyecilik yapan yok maalesef.
  • yine bir at vakası daha. haber

bu adam mafyaya teslim olmuş durumda. bu kadar kör olamaz bir insan.
hesabın var mı? giriş yap