şükela:  tümü | bugün
  • adam o kadar rahat söylüyor ki helikopterimiz düştü diye. yani tamam çatışmadır düşer bunlar olması gereken olan şeyler de bari değer verdiğinizi gösterin. siyaset cidden bok çukuru.

tanım: bugün düşen helikopterdeki şehit kardeşlerimizden biri.
  • 10 şubat 2018'de zeytin dalı harekâtı kapsamında, afrin bölgesinde düşen helikopterde şehit olan değerli insan. allah sevdiklerine sabır versin, mekanını cennet eylesin.
  • 10 şubat'taki kahraman şehidimiz.
    huzur içinde yatsın. ailesine sabır yağsın, dayanma gücü gelsin
  • örgütlü cahillerin son kurbanı.
    birileri hata yapar, birileri ölür. ama hata yapan, sırıtarak dolaşmaya devam eder. hesap soran olmadıkça daha çok hatalar yapılır çok canlar gider.
    sonunda bir can gidecekse umarım hataları yapanların ki olur mehmetimin değil.
    2010 lu olduğuna göre 1988 doğumlu gencecik subayımız. düşünsenize, savaşıyorsunuz. ülkeniz için yaralanmışsınız, ölümle pençeleşiyorsunuz. sizi bu tür yaralanmlara karşı uzmanlaşmış bir askeri hastaneye bile götüremiyorlar çünkü khk ile askeri hastaneleri kapatmışlar. darbe ile akeri hastaneyi ilişkilendirip, mehmetçiklerimizi cezalandırıyorlar.
    bu memlekette, silahlı kuvvetlere zarar veren verilmesine izin veren kimse, hain o dur.
  • afrin'de, vatan toprağının ötesinde vatan için, vatan toprakları için şehit düşmüş kahraman askerimiz. o kahramanlardan sadece bir tanesi. asla unutulmayacak. hep hatırlayacağız, minnetle anacağız.

mekanı cennet ruhu şad olsun.
  • askeri lise kampında tanışmıştık, harp okulunda ortak arkadaşımız çok olunca arkadaş olduk, yemek yiyecektik arayamadım, öyle pişmanım ki. aslan gibi türk subayı biz rahat uyuyabilelim diye birilerinin hatalarını düzeltelim memleket kurtulsun diye ailesini eşini sevenlerini bırakıp gencecik yaşında şehit düştü, oğuz kağanlar erdem mutlar ilker karamanlar, öyle büyük kayıplarki bu ülke ve ordu için canımız yanıyor, birşeyler yanlış bu ülkede nerden ne düzelecek bilmiyorum ama olmuyor işte .. mekanınız cennet olsun yiğitler hakkınızı bizlere helal edin layık olamadık size..
  • nam'ı değer çamur...
    çamurumuz,
    benim canım sevgilimin can kardeşiydi....
    kulelide harbiyedeki üşengeçlikleri dinledim, serseriliklerini,
    sevinçlerini.onlarla bildim ben dostum kelimesinin içinde ki kardeşliği.
    en sevdiği şarkıyı biliyorum mesela hüzün kovan kuşu..
    ilk aşkıydı eşi..
    devre arkadaşları...
    öyle sayılardan söz ediyorlar ya, o işler öyle olmuyor...
    hangi sayı soğutacak içimizi.
    keşke daha cok cok zamanimiz olsaydi, sen yine bunu niye getirdin diyip kızdırsaydın beni. ne biliyim daha çok gülseydik, daha çok arasaydım seni, daha çok o çokun içinde ne varsa... ama insan hep vakti olur sanıyor...
    hoşcakal kardeşim...