şükela:  tümü | bugün
  • yeditepe üniversitesi eczacılık fakültesi farmakognazi ve fitoterapi anabilim dalı başkanı olan prof. dr. 1949 doğumlu olan yeşilada, hacettepe üniversitesi mezunudur. bitkilerle tedavi konusunda uzmandır.
  • internette,
    "sihirli iksir hastalıkların düşmanı", "akdeniz insanının uzun yaşama sırrı zeytin yaprağı çayı", "h3n2 virüsüne karşı bitki çayı", "diyabete çare tarçın ve zencefilde", "eklem hastalıklarının çaresi doğada gizli", "soğuk algınlığına karşı: ekinezya'', ''narın faydaları saymakla bitmiyor" , "kanser tedavisinde karaciğer hasarına ‘mübarek diken’ özütü", "zeytin ve incir karışımı ile eklem romatizmasına son" benzeri bütün başlıkların altında adını bulabileceğiniz, aslen eczacı olmasına karşın star'daki yazılarında kişisel bilgilerinde sadece "prof.dr." ünvanını yazarak tıp doktoru olduğu izlenimi yaratmakta olan ve şu yazıda olduğu üzere tamamen mesnetsiz bilgiler de verebilmekte olan bir şahıs.
  • otun çerin çöpün hastalık iyileştireceğine inanan bir toplumun beklentisini karşılayan kişi. ne eksik ne fazla.
  • web of science'ta 42 h-index' ile türkiye'nin en önde gelen fen bilimcilerinden olan, yine web of science verilerine göre an itibarı ile 289 orijinal bilimsel yayını ve bu yayınlara 5900 atıfı olan bir bilim insanı için yukarıda yazılanlara bakınca gerçekten araştırmadan konuşmanın ne kadar da kolay olduğu görülüyor. zaten biraz bilimsel okuma yapma yeterliliği olan ve bunu uygulayan biri fitoterapi'nin ot çer çöp ile tedavi olmadığını, son derece bilimsel bir disiplin olduğunu, erdem yeşilada'nın bu işin şarlatanlarının en büyük düşmanlarından olduğunu ve bu bilimin dünyadaki öncülerinden olduğunu anlayabilirdi