• en sevdiğim inşaat patronu. hem sempatik hem barzo değil hem de cana yakın. hep gülümser.

  daha fazla bilgi için buradan ulaşabilirsiniz.

  edit: bakın kendisi bu
 • 7 yıl önce kendisiyle iş görüşmesi yaptığım kişidir. hayatımda yaşadığım en saçma iş görüşmesini yaşatmıştır.

  hatırladığım kadarıyla görüşmede, şu üç soru analitik zekamı ölçmek içinmiş.

  - istanbul atatürk havalimanına günde kaç uçak inip, kalkar?

  - bir mal alacaksın, aynı ürünü satan üç firma var. bu malı hangi yolla daha ucuza alırsın?

  - facebook kullanır mısın?

  diye sordu. ben de gerekli cevapları verdim ama o zamanlar bu tarz bir firmada çalışmak istemediğim için olmadı. ne o istedi ne de ben.

  şuan önce sunum, sonra satış yaptığı müşterileriyle aynı mesleğe sahibim. lakin katiyetle yaptığı konutları beğenmedim ve asla almam. kendisine başarılar dilerim.
 • türkiye'nin ipek kıraç'tan sonra en genç zengini.

  http://www.radikal.com.tr/…genc-zenginleri-1526882/

  öncelikle kendisini takdir etsem de, vizyon sahibi bir insan olarak hakkını teslim etsem de; zenginlik sebebinin gayrimenkul olması üzücü. gönül isterdi ki, teknoloji, bilişim, makine, kimya, tarım veya hayvancılık gibi alanlardan gelen katma değer zengin etseydi kendisini.

  keşke, zaten bizde olanın yine bizi borçlandırarak bize satıldığı inşaat gibi bir alanda olmasaydı.

  ama yine de ali ağaoğlu'na bakınca, insan mutlu olmuyor değil.
 • dün istanbul kültür üniversitesi'nde ne yaparsan yap aşkla yap başlığı altında bir konuşma yapan nef'in sahibi çok tatlış adam. ayrıca kendisi küçüklükten bu yana başbakan olmak istediğini ama şimdi çok farklı bir yerde olduğundan bahsetti sürekli.
  kıps: bu arada ekşi sözlükten de bahsettiniz bir ara timur bey ben de iş arıyorum haberiniz olsun.
 • ortadoğu bilincinin batıni düşüncelerle harmanlanarak matah bir şeymiş gibi batıya pazarlanmasından ilham alan, bu pazarlamadaki başarıyı farkeden ve kendi yaptığı işe reklam, panel gibi araçlarla dönüştüren akıllı adam. saygı duyuyorum.

  (bkz: ne yaparsan yap aşkla yap)
 • kentsel vizyon platformu'na yaptığı yatırımla takdirimi kazanan ceo. laz müteahhitler dünyasında bir nefes resmen.

  elbetteki pr, kamu ilişkilerini güçlendirmek için bir alternatif marketing ama bu kadar akıllı adamı toplayıp insanlığa faydalı bir fikir etrafında buluşturmanın faydasını göz ardı edemeyiz.
 • son açıklaması şu şekilde "sirketlerin topluma ve insanlara bakışının değişmesi gerektiğini belirten nef icra kurulu başkanı erden timur, 300’ün üzerinde çalışanı olan nef’de; ayda 3-4 gün evden çalışma, gün içinde istenilen saat aralığında mesai, serbest kıyafet, ücretsiz düğün ve tatil paketleri, çalışana uygun fiyatlı konut satışı gibi pek çok farklı uygulama olduğunu söyledi. nef çalışanlarının başarılı çocuklarının özel okul taksitlerinin yüzde 50’sini ödediklerini, yaz okuluna gönderdiklerini, mentorluk desteği verdiklerini ve tüm okul hayatı boyunca burs sağladıklarını kaydeden timur, bunları yapmak zorunda olduğumuz şeyler olarak görüyoruz."
 • ntv'deki bir programda kendinden, kafasından bahseden adam. yaptığı şeylere illa ki saygı duyarım, sonuçta adam yapmış ama yemin ediyorum böyle size dostlar böyle garip bir kafa görmedim ben. bu bey ülkenin en genç zenginlerinden, fakat sürekli "mal mülk bizim değil, sevgiyi neden paylaşmıyoruz ki" modunda konuşuyor. anlıyorum, maneviyat her şeyden üstün geliyor da, hani ateş, biraz hırs ver bana yahu. hayattan soğudum, beni harekete geçirecek hırstan uzaklaştım, izlemez olaydım.
 • vizyon mizyon denmiş de. ağaoğlunun 20 yaş genç ve tarsus amerikan görmüş versiyonu değilse zerre farkları yok. al birini vur ötekine.
 • referandum için evet diyerek bizleri üzmüş kişi.

  sabah gazetesi'nden seda tabak'a şöyle bir demeç vermiş:

  nef icra kurulu başkanı erden timur, "içinden geçtiğimiz dönem, birliktelik kültürünü öne çıkarma zamanıdır. başta anayasa olmak üzere, ülkemizin geleceği için 'uzlaşı' konusunu çok daha yüksek sesle ifade etmeliyiz. kapsayıcı politikaların çatısı altında 'güven' vurgusunu öne çıkarmalıyız. bunun yolu da güçlü liderlik ve büyük ekonomi olmaktan geçiyor. bu motivasyonla karamsarlığa kapılmadan, birlik ve beraberlik değerlerinin yeniden yüceltilmesine ihtiyacımız var. sonuç olarak bizler farklı fikirleri olan bir bütünüz. bu gerçeği asla unutmamamız ve bundan gurur duymamız gerekiyor."
hesabın var mı? giriş yap