• bu adam ahaber'i kuran adam arkadaşlar. cnn türk'ten beklentilerinizi ona göre ayarlayın.
  • sözcü tv nin kurucu genel müdürü yapılan kişi. kendisi daha önce de a haberin kurucu genel müdürlüğü görevini yürütmüştü. çok acayip gerçekten. parayı kim verirse onun dünya görüşüne hitap edecek şekilde kanal kurulur ve yönetilir gibi bir mottosu var sanırım. tabi bu atama sözcünün rtükten lisans alabilmesi için başına “bizden” birinin atanması olarak da düşünülebilir.
  • haber türk tv'de doç. dr. ergin koçyıldırım ile konuşmakta olan itici insan. ergin hoca tüm doktorların sahaya sürülmemesi gerekir, ameliyat olması gereken bir kalp hastası çocuk vakası gelse, bunu ameliyat edecek doktor bulamayabilirsiniz dedi. erdoğan beyefendi tüm cehaletiyle "hattı müdafaa yoktur sathı müdafaa vardır" dedi.

bre cahil adam; sathı müdafaa ederken kumandan asla en önde savaşmaz. kumandan yönetmezse askerler bilinçli savaşmaz.
  • atv'ye giderek kendini bitirecek gazetecidir.
    üzüldüm haber türk'te iyi işler yapıyordu. yazık etti her şeye başta o değerli ekibine. bu işe muhakkak ki en çok fatih altaylı sevinmiştir, hatta şimdi odasında göbek dansı yapıyordur. inanmayan girsin baksın.
  • akp'nin cnn türk'e atadığı yöneticidir. son dönemlerde kanalın konuk profilindeki vasatlığın ve gittikçe niteliksizleşen tartışma içeriklerinin baş sorumlusudur.
  • içerden gelen duyumlara göre, kurucu genel müdürü olması şartıyla kanalın (bkz: sözcü tv) lisans alabilmesini sağlayan kişi.

adamlar artık açık açık "bizden biri başa geçmezse o kanalı açtırmayız" diyorlar...

(bkz: hepinizden tiksiniyorum)
  • 90 lı yılların ikinci yarısında ntv'de yakın plan programını sunardı. kısa öz güzel sorularla iyi yönetirdi. sonra özellikle 2007 sonrası, gazetecilik ilkelerini unuttu, editöriyal ve yönetimsel tercihlerinde bile isteye malum zümrenin muktedir kalması için basın ayağında çalıştı.

şu aralar ahaber'de çalışan eski ntv muhabiri murat akgün bir de kendisi büyük hayal kırıklığıdır. yazık ettiler potansiyellerine.
  • twitter'dan yazdiklarina hizlica bir goz attim. gezi sirasinda, olayli derbi sonrasinda, ve 1 mayis'ta yazdiklarina baktim ozellikle. anladigim kadari ile pek iktidar yanlisi falan degil. ama siyasi konularda ne sis yansin ne kebap anlayisini benimsedigini soyleyebilirim. iki tarafi da irite edecek tek bir twiti yok. mayis 1 devlet 0 gibi muhalif twitleri var ama ciliz tabi. besiktasla ilgili cok fazla twiti var gecmiste ve guzel seyler yazmis.

hemen atv, a haber falan diyip fislememek lazim.
  • cnn-türk'ü artık seyretmeme kararımı aldıran kişidir.
  • ankara üniversitesi iletişim fakültesi'nde yaşadığı protesto için fakülteden kendisine gönderilen ifade verme (yani şikâyetçi olma?) çağrısına "fizikî saldırıya uğramadım, öğrenciler protesto haklarını kullandılar, ben şikâyetçi filan değilim, sakın çocuklara ceza vermeyin" mealinde bir cevap yazmış. karşı taraf normal bir bilim kurumu olsa utanmalarına yol açacak başka sözler de etmiş.

haber ve tam metin dilekçe gazete duvar'da
hesabın var mı? giriş yap