şükela:  tümü | bugün
  • erzincan üniversitesi rektörü iken bugün intihar ettiği haberi duyulmuştur.
  • ilginç bir şekilde türkiye tarihinde bir ilk olarak mezarlık yönetimi adı altında bir bölüm kurulan erzincan üniversitesi rektörüydü.
  • intiharı öncesinde geriye bir mektup yazmış eski erzincan üniversitesi rektörü. oğluna "sen iyi bir doktor olacaksın" demiş. kızına da "sen iyi bir mimar olacaksın" demiş.

    yıllar süren eğitim hayatından geriye çocuklarının iyi bir meslek sahibi olacağına emin bir ifadeyle vasiyet bırakmış, duygulandırmış bir hocadır kendisi.
  • kesinlikle suikaste uğramıştır. çevresindekiler neşeli olduğunu söylüyorlar zaten inançlı ve iri biri öyle kolay kolay kendini asamaz. ama öldürülmesi için çok neden var. bi kere fetöcü değil ve kimya üzerine yaptığı çalışmaları amerikayla paylaşmayı reddeden bir bilim insanı. türkiye böyle değerlerini korumadıkça daha çok ağlar. millet enayi mi amerika fetoyu bile iade etmiyor sen öldürülen bilim adamın hakkında intihar etti diye haber yapıp olayın üstünü kapatıyorsun. büyük devlet olmadığımızın kanıtı. sonra parlak beyinlerimizi batıya kaptırıyoruz diye timsah gözyaşı dökersiniz. napsın aklı olan amerikaya çalışır burada kalıp avlanmayı mı bekleyecek rahmetli rektör gibi.