şükela:  tümü | bugün
  • anatolia tattoo nun sahibidir kendisi ayrıca çok da güzel tasarımları ve tabloları vardır. çok kibar sevecen ve babacan bir dövmeci bayağı mülayim bir adamdır (sanırsınız dövme yapmıyor da ney çalıyor öyle sakin bir yapısı var). bir dövmecide olması beklenen gangsta ya da metalci imajdan oldukça uzaktır. benim kendisine yaptırdığım iki dövmem olmasından dolayı biliyorum çokta temiz ve profesyonel çalışır. eskiden maltepe tarafındaydı sonra kadıköye geldi şimdi sanırım bahariyede. bu da anatolia tattoo http://www.anatoliatattoo.com/
  • 15 yaşımda dövme yaptırmaya gittiğimde ''yaşın çok genç, biraz daha düşün biraz daha büyü öyle gel'' diyerek beni büyük bir hata yapmaktan kurtarmış ve 19 yaşıma geldiğimde yılların eskitemediği mükemmel dövmemi yapmış sanatçı. tanıyanlar neden sanatçı dediğimi bilirler çünkü kendisi gerçekten işinin hakkını veren bir insandır, 17 yaşındayken kendi resim atolyesine sahip olduğundan bahsetmiştir.
  • yaklaşık bir yıl kadar önce, omzuma dövmemi kondurmuş dövme sanatçısı. ''çok acıyacak'' deyip acıtmayan, ''böyle böyle olabilir şöyle de olabilir'' deyip ortaya beklediğinizin üç katı mükemmellikte iş çıkaran bir ressam aslında kendisi. başka dövme yaptırmayı düşünmüyorum ama karar değiştirirsem kime yaptıracağımı biliyorum artık.
  • malesef müşteri memnuniyeti konusunda yeterince duyarlı olmayan kişi. stüdyosuna gelirken herşey güzel lakin memnun kalmadığınız bir detay söz konusuysa yardımcı olmaya çalışmaktansa, olan oldu artık, yapacak bir şey yok modunda davranmakta bir beis görmemekte.

hesabın var mı? giriş yap