şükela:  tümü | bugün
  • milangaz'ın sahibi işadamı. baş tüpçü.

(ara: tüpçü)
  • ailecek bir dönem avcılar'ın neredeyse tamamına sahip olduğunu duyduğum işadamı.
  • halen avcılar'da istanbul üniversitesi kampüsü bitişiğindeki parsat a.s. nin de sahibi olan şahsiyet.
    kendisinin yildirim demiroren adinda bir de veledi bulunmaktadır.
  • beşiktaş'ın perde arkasındaki başkanı.

jean "can" tigana : "tüm sorunları başkana ve babasına anlattım."

ali güneş : "başkanı çok seviyorum, babasını da çok seviyorum."

işte beşiktaş şu an böyle bir klüp.
  • türkiye'ye lpg'yi getiren adam.
  • "beşiktaşa değil 40 milyon dolar gerekirse 140 milyon dolar veririz. oğlum orada kalacak" dediği iddia edilen kişi. ne kadar çok korkuyor oğlunun şirketlerinin başına geçmesinden siz düşünün artık.
  • şimdiye kadar kurduğu fabrikalar, camiasında edindiği yer, soyadına kazandırdığı ağırlık 2004-2008 arasındaki dönemde oğlunun beceriksizlikleri yüzünden dibe vurmuştur, acaba farkında mıdır bilinmez ama demirören soyadı insanlara bir sanayiciden çok fena halde beceriksiz bir spor klübü yöneticisini hatırlatır oldu, demirören soyadı artık dalga geçilir hale geldi, reklamın kötüsü olur mu? olur tabi, bu saatten sonra demirören imzalı tüplere bile şüpheyle bakarım
  • yıldırım demirören'in oğlu, erdoğan demirörenin torunudur kendisi. ikizi de vardır hatta*
  • ogulunun besiktas baskanı olarak kalması istegi ve cabası nedeniyle, kendisinin fenerli oldugu dusunulmektedir.
  • rivayet odur ki; oğlu yıldırım demirören'e şirkete uğramaması için aylık 4 milyon dolar harçlık veren babadır.
    (bkz: ne babalar var şu dünyada)