şükela:  tümü | bugün soru sor
 • son zamanlarda gerek yandaş medya gerekse tüm akp'liler tarafından pompalanan düşünce.

  özellikle ahmet şık'ın fox'ta "hdp seçmeni ikinci turda ince'yi destekleyecektir." demesinden sonra çok dahada hız kazanmıştır. 16 yıl sonra karşılarına ciddi bir rakip çıkınca nereden saldıracaklarını şaşırıp akşener'i istemiyor düşüncesi yaratıp, ters psikoloji etkisi oluşturup akşener'in oyunu yükseltip 2. tura bırakma çabası içerisine girmeye başladılar.

  üzücü olan durum ise akşener'in de bu söyleme katıldığını fox tv'de dile getirmesi olmuştur.

  peki o zaman neden medya muharrem ince'yi sürekli ekranlara çıkarıyor.

  muharrem ince aday olduğu günden itibaren ya çıkarırsınız ya da gelir binalarınızın önünde miting yaparım söyleminde. sosyal medyada rüzgarı arkasına aldı. 2. tura kalacağı aday olduğu an belliydi. medya üzerinde "ya ince kazanırsa." düşüncesi hemen etkisini gösterdi. tvlere çıkmaya başladı. tehditkar bir aday ince ve bu tavrının sonucunu da aldı.

  erdoğan'ın seçim propagandalarında hiç bu kadar hata yaptığı bir dönem hatırlamıyorum. koltuğun gideceğini farketmiş olmalı ki hata üstüne hata geliyor.

  bunları konuşuyor olmamız bile ne kadar adaletsiz bir ülkede yaşıyor olduğumuzun kanıtı niteliğinde. son umudum bu seçimde.
 • bu konuda aldigim duyum soyle ki;

  tayyar'in sag kolu mehmet cengiz, muharrem ince'nin televizyona cikip konusmasi icin 4 adet kanala ciddi miktarda para aktarmis.

  dogrudur yanlistir bilemem.