• şaka mı lan bu.. kedi tekmeleyen biri olsa 500 sayfa döşenilir altına.. şeceresi yayınlanır..

ama tehdit ettiği, taciz ettiği kadının uydu ev görüntüsüne kadar bulan ve bunu o kadına gönderen, allah kitap küfürler eden adam hakkında 5 entry var..

bu ne lan..

https://twitter.com/…suyu/status/968174600151621634

böyle bir hayat olabilir mi yahu..

şu şerefsiz hergün okuluna mı gidiyor şimdi..

bütün türkiye herifi biliyor tanıyor ve hiç kimse bir şey yapmıyor ha..

lan biz de burda, aman yanlış bi kelime yazmayalım, kapıya polis gelmesin diye, yazıp yazıp siliyoruz..

lan bu ne biçim bir ülke..

bu ne oğlum..
  • ifsa edilince "litfin yitir, innim kilp histisi" moduna girmis, korkak sokak serserisi.
  • 8 yıl ceza aldığı halde kendisinin 1 ayda salınmasından sorumlu kim varsa bugün mutludur, tuğba keleş öldürüldüğü için göbek atıyordur. hiç eğip bükmeden aynısının kendilerinin başına gelmesini yürekten diliyorum. dileğimi okursa ve zoruna giderse gelsin beni bulsun. melis alphan başta olmak üzere birçok kişi "erdoğan küpeli ölmez, iyileşir de cezasını çeker inş ;(" demeye başlamış ahsdfhahah he sürünür melis he. şaka mı yapıyorsunuz? bu adam iyileşse cezasını çekmez, salıverilir ve gidip bir kadını daha vurur, sonra yine salıverilir ve gidip bir kadını daha. çünkü adalet sistemi erdoğan küpeli ve türdeşlerinin kadınları öldüre öldüre sindirmesinden mutmain oluyor. siz hangi pembe ilkbahar bulutunun içinde yaşıyorsunuz be? neyse durumu ağırmış umarım ölür, ölmeyecek gibiyse ölmesine yardım edilmeli. ben dünya üzerinde yaşıyorum da sorry.
  • yıllardır gencecik bir kızın peşinden düşmeyen, kız yüz vermeyince sahte hesaplar açıp kızın aile ve akrabalarına onunla ilgili yalan yanlış şeyler söyleyen bir adi. daha da korkuncu bu pislik bir öğretmen ve küçücük bir bebeğe tecavüz etmekten bahsediyor.

umarım bu kez adalet yerini bulur geç olmadan. yanındayız gülay!

edit: bulmadı. çok üzgünüm.
  • gülay bunu deşifre edip üzerine az gidilince it gibi yalvarmaya başlamış.
    korkma evladım bu daha başlangıç. (ayrıca işten çıkartıldı. öğretmenlik gibi kutsal bir mesleği bir daha yapmaması temennisiyle : beter ol)
  • hayatının karartılması gereken şahıs.
    ben de 17 yaşındayken bunun çok daha hafifi olan bir taciz yaşadım. lise 2'nin yaz tatilinde atakoy'de bir restaurantta komi olarak çalıştım. oradan biri benden hoşlanmaya başladı. benden 3 yaş büyüktü. ağrılı bir kürttü. baya yakışıklı çocuktu da. benden hoşlandığını söyledi hatta iş yerinde iken mesaj attı. ben de kendisinden biraz hoşlandığımı ancak sevgili olamayacağımızı söyledim. sonuçta yaş 16-17. çocuk lise bile okumamış ağrı şivesiyle konuşan biriydi ama yardimsever, doğulu sevecenliligi olan bir tipti ben de anadolu lisesine giden bir cocuktum iste. tarzlarımız çok farklıydı yani. ben işten yaz ortasında ayrıldım. benden sonra o da ayrılmış agri'ya dönmüş.
    lise son sınıfa geçtim. çocuk birkaç kere farklı telefonlardan mesaj attı ama onun yazdığını biliyordum yazma tarzından çünkü her cümlenin sonuna soru işareti koyuyordu. saçma sapan isimler uydurarak mesaj atıyordu. ben de "mehmet senin olduğunu biliyorum beni arama" vs yazıp çocuğu salliyordum.
    bir gün yine mesaj atti. artik sıkılmıştım mesaj atmasindan. ben "ben tuncay, hatti kardeşimin arkadaşından aldım" diye cevap yazdım bir daha aramasın diye. mantiga gel. mehmet de aradı tabi açamadım. sonra sen tuncaysan aç telefonunu yazdi. birkaç gün böyle aradı ben de arama kardeşim gibi bir erkek ağzından mesaj yazdım. doğru düzgün erkek arkadaşım da yoktu ki biri telefonu açsın da tuncaymis gibi yapsın. aramaları mesajları sürdürdü. sonra birkaç gün sonra " ulan aç şu telefonu da hayatını karartmayayım" diye bir mesaj. ben de o sinirle "sen kimsin ki benim hayatımı karartacaksın şerefsiz" yazdım ve sonra cevap : ben de ağrı'dan istanbul'a gelip sana istediğimi yapmazsam bildiğin gibi şerefsiz olayım kahpe" diye bir mesaj. bu arada çocuk beraber çalıştıgımız zamanlarda "bu da benim agam" diye babasının fotoğrafını göstermişti. adamın elinde kocaman tüfek göğsünde sıra sıra mermiler var. aşiret gibi bir şeylermiş hatta agri'da zenginlerdi sanırım. beni mesajdan sonra bir korku aldı. bir de daha yaş 17. öyle kanun mahkeme falan nerden bileyim. benden 3 yaş küçük kardeşime gösterdim. kardeşim abla nolur anneme soyleyelim dedi. ben de sakın söyleme dedim ama kendisi anneme haber vermiş benden gizli. annem de babama. babam beni çağırdı telefonunu istedi. ağzıma da sıçtı biraz. aldı telefonumu. birkaç hafta annemin hattıyla idare ettim. (okuduğum lise eve uzaktı) bu arada babam polis. artik o telefonu aldığı ara mehmet'i arayıp ne söylediyse mehmet tabii bir daha aramadı. sonuç olarak benim isteğimin dışında da olsa ailemin haberi olmasa mehmet bana daha neler yazacaktı. belki dediği gibi ağrı'dan gelip bana istediğini yapacaktı. ben gülay'a göre çok kısa bir dönem ve böyle ağır yaşamadığım halde çok korkmuş stres olmuştum. kendisi şu an benim yaşımda bir kadın ve hayatı çok kötü etkilenmiş durumda. umarım bu soysuz adam hak ettiği cezayı alır ve gülay da bu travmayı psikolojik destekle vs. atlatır.
  • 3 cümlesinde 10 defa si***k kelimesini kullanıyor. hadım edilse adam konuşmayı unutacak. başka şey bildiği yok. karakter olmayınca onunla erkek olduğunu sanıp egosunu şişiren zavallı. diğer herşey yazıldı zaten.
    sesin olacağız gülay.
  • bir genç kızın hayatını karartmaya and içmiş, her türlü sosyal medya ve telefon tacizinin kitabını yazan, küfürbaz, vicdansız bir adam. şimdinin ücretli öğretmeni, geleceğin öğretmen adayı.

türk yargısının yavaşlığı ve umursamazlığının arkasına sığınarak, uzunca bir süredir yürüttüğü bir genç kızı sistematik yıpratma ve tüketme girişimi, melis alphan'ın ve mağdur kızın çabaları ile toplumsal tepki duvarına çarpmış ve tükenmiştir. şahsın kendisi şu an -doğru ise- mağdur kıza yalvararak sosyal medyada ifşasını durdurmaya çalışıyormuş. annesinin hasta olduğu yeni aklına gelmiş. aylardır kızın ailesine etmedik küfür bırakmayan ruh hastası, şimdi kendi annesinin derdine düşmüş.

umarım yaptıklarının cezasını bu dünyada çeker. böyle haysiyetsizler için öbür dünyayı beklemek zor geliyor bana.

edit: "taci" taciz olacak.
  • ben de bunun gibi organizmalarla karşılaşmıştım . henüz 16- 17 yaşındaydım . benim yardımcı olacak kimsem yoktu. korkudan zangır zangır titrediğimi bilirim . başlığı yukarda tutalım ki bunun gibiler cesaretlenmesin .
  • ruh sağlığı bozuk, saplantılı, vücudunun yüzde doksanı aşağılık kompleksinden oluşan, egosu tavan yapmış bir birey. pek çoğu gibi...

bu insanların ortak özelliği, zaten normal olmayan hal ve hareketlerini başkası yadsıdığında ve o kişiden uzak durması gerektiğini düşündüğü anda bunu egolarına yedirememeleri.

kendilerini allah zannetmeleri. onlar istemeden kimse onlardan ayrılamaz, onlar istediğinde kişinin ne kadar yaşayacağına, kiminle konuşacağına, ne yapacağına karar verir. sana ait bir hayatın yok demesi de bu sebepten. onlar asla vazgeçilemez, terk edilemez, kusurlu olamayacak kadar mükemmel adeta ilahi bir varlık bir lütuf herşeye karar veren, kadına hükmeden, birer allahtırlar. (süphanallah)

düşünsenize böylesi mükemmel egolarla bezeli bir insan nasıl terk edilmeyi kendine yakıştırır, nasıl istenmez, nasıl sevilmez ha?

saplantılı bir şekilde bunu kafalarında kurmaya başlarlar. çünkü hiç sevgi görmemişlerdir, kendilerine güvenleri yoktur, kimsenin yanına yakışmayacaklarını empoze etmişlerdir onlara, nasıl ezik bir çocukluk geçirmişlerdir kimbilir.

aileleri de bunların bu ezikliğini şımartarak kapatmaya çalışır, tepelerine bindirir, herşeylerini önüne hazır sunar. ah o ağam, paşam çeken cahil aileler.
    ah o oğluna para verip sokağa salan, ne istese yapan o cahil ana babalar... annesi ev hanımı babası da lise terk, saldım çayıra mevlam kayıra bir ailedir muhtemelen. ne aileler var, eğitimsiz, ilgisiz.. her okumuş iyidir demiyorum ama kendini geliştirmemiş bir mahsülün ürünü olduğu apaçık.

yarattıkları canavar yüzünden kimlerin hayatları kararıyor bilmeyen ve bunda parmağı olan ana babalar.. onlar da bu adam kadar suçludur elbet.

ve bu insanların ortak özelliği bütün herşey apaçık ortada iken bile suçu başkalarına atmaları, kendilerinin suösuz olduğuna inanmaları, saplantılı olduklarını katiyen kabul etmemeleri.

bir kadın seni istemediğini defalarca dile getiriyorsa, sen onu gece gündüz durmadan arıyor, istediğin olmayınca tehdit ediyor, ölürüm, öldürüm diyorsan bunun adı aşk değil, psikolojik rahatsızlık, obsesif kompülsif bozukluk ve türlü hastalıklardır.

biriyle zamanında ilişki yaşaman, onun üzerinde söz sahibi de yapmaz hak sahibi de. biriyle konuşmadan onu nasıl tanıyacak bu kadın? kavun mu bu erkek milleti de koklayıp alasın. hıyar mı da ortadan ikiye kırınca anlayasın?

kadın bu adama mecbur değil, adam da kadına. bir sürü kadın var, insan var. bir kadın için kendi canına başkasına nasıl kıyabilir ya bir insan?

bu kadar mı düştün, bu kadar mı kimsen yok, kendine güvenin ve saygın yok?

kadın seni istemiyorsa o kaybeder de git kendini geliştir, işinde başarılı ol, kadrolya geç, yüksek filan yap, spora git, başka birini bul, mutlu ol bu zaten en büyük başarı. böyle dallamalık yaparak kendi kendini rezil ettin, işsiz kaldın, aç kaldın, hapse de girdin. insanın kendine yaptığı kötülüğü kimse yapamıyor dedikleri bu plsa gerek.

tutuklanmış beter olsun.bu zihniyetteki herkes beter olsun. bu kadına yardım eli uzatmayanlar da aynı acıyı yaşasın inşallah.
hesabın var mı? giriş yap