şükela:  tümü | bugün
  • adalet bakanı abdulhamit gül’ün fantastik beyanı.

adalet bakanı abdulhamit gül, türkiye'nin yanı başında terör koridoru oluşturulmak istendiğini ve cumhurbaşkanı erdoğan'ın buna izin vermemesinden rahatsız olunduğunu söyledi. bakan gül, "recep tayyip erdoğan müdafaası: medine müdafaasıdır, abdulhamit han müdafaasıdır, gazi mustafa kemal müdafaasıdır, milli mücadele müdafaasıdır, milli kurtuluş müdafaasıdır, şahinbey'dir, şehitkamil'dir, bağımsız güçlü büyük türkiye mücadelesidir" dedi.
  • zor bela aldiğim 1 birayi icerken püskürtüp ziyan olmasına sebep olan akepe'li beyanatı... gitti güzelim bira.
  • var olmayan bir adamın beyanıdır.

ya gerçekten su başlığa girene kadar bu adamın kim olduğunu kaç kişi biliyordu?
    ben bilmiyordum. ve bu adam ülkenin adalet bakanı.
    o kadar silik adamlar geliyor ki görevlere , yaptıkları gaflar da olmasa koskoca adalet bakanını tanımıyor insanlar.

tek görevi reis ini pohpohlamak olan herhangi bir adamın beyanı.
    önemsizdir.
  • yani diyorlar ki atatürkçüsü, solcusu, dindarı, yobazı, memlekette kim varsa oy verebilen allah aşkına hepinizin oyuna ihtiyacımız var. her kesimden ne kadar oy koparsak o kadar iyidir kendi tabanımıza artık o kadar güvenemiyoruz.*
  • diyen de eski has partiliymiş...

--- spoiler ---

eski has partili bu bakan’ın da, has parti eski genel başkanı olan şimdiki başbakan yardımcısı’nın da tayyip erdoğan için söyledikleri hala arşivlerde duruyor.
    --- spoiler ---

https://mobile.twitter.com/…atus/950027604307922944

hahahahah...
  • ne abarttınız be arkadaş.
    bana da bu kadar övgü yapılsa ben de kibirden ölürüm. .
  • (bkz: doğu perinçek) beyanı zannettiğim beyan.