şükela:  tümü | bugün soru sor
 • !

  muharrem ince'nin seçim konuşmaları sırasında söylediği cümledir.

  'erdoğan bir daha seçilirse dolar 8-10 lira olacak, türkiye batacak. çünkü kavga etmediği kimse yok.' şeklinde devam eden konuşmasıdır.

  cümle alem gördü neyin ne olduğunu, daha olmadan ama görmesi gerekenler ya göremedi ya da görmezden geldi. şurada yaşayacağım en fazla 70 yıl onu da büyük bir kriz döneminde geçirmek istemiyorum. bunca yıldır bu gidişatın buraya varacağı nasıl görülmüyor, taşıma suyuyla değirmen döndürülmeyeceği nasıl anlaşılmıyor anlamıyorum. umarım bir an önce bu durum çözülür.
 • kendisi de seçilemezse gene seçim gecesi ortalardan kaybolur
 • troller birazdan gelir ince dış güçlerle anlaşmış falan diye saçmalar. çünkü beyinleri yok. siz yüz defa daha haklı olsanız da onlar sürekli haksız olsa da yine bildiğini okuyacaklar.
  görünen köy kılavuz istemez derler bunlara kılavuzu versen dahi görmek istemezler.
 • iyi ki muharrem ince cumhurbaşkanı seçilmemiş dediğim ve dolar/euro 5 kuruş artsa suçu ince'ye yıkacaklarından emin olduğum önerme
 • ilk defa erdoğan'ın seçilmesini istiyorum gelecek seçim için. ki hazır başkanlık sistemi de gelmişken ülkenin iflasındaki bütün sorumluluk üzerine kalsın. kendi seçmeni yaşasın o acıyı.
 • ince seçilseydi bloomberg'e dün sms atmıştı

  dolara müdahalelerimiz bir fayda sağlamıyor, dolar 10 tl olur diye.

  sonra gazeteciye dava açardı sen benim sms'imi nasıl paylaşırsın halkla diye. kısaca sizin umut ışığı olarak gördüğünüz adam 1$ etmez gençler.

  ha diyeceksin erdoğanla sonuç değişiyor mu? değişmiyor elbette ama en azından çıkıyor tv'ye konuşuyor. saçmalasa da en azından çıkıyor konuşuyor.

  bunun dışında canım kardeşim ince başkanlık sistemini korumak istiyordu, parlementer sisteme dönme düşüncesi yoktu. ben babama bile böyle yetkiler verilmesine karşıyım değil ki diktatöre.