şükela:  tümü | bugün
 • akp izmir eski milletvekili rifat sait'in lise öğrencisi kızı, ünlü şarkıcı, söz yazarı bükre sena sait'in trump için yazdığı rap şarkı.

  siz de bugün daha ölmedim diyorsanız buyrun sözlerin bir kısmı (tamamına yürek dayanmaz). tamamı için yarabbi sana geliyorum

  (bkz: kötü haber trump, erdoğan seni kramp yapacak)

  --- spoiler ---

  -bir sarı kafa görüyorsun, bir sarı kafa görüyorsun.
  -her yerden çıkıyor görebilirsin çünkü şişko biri.
  -avrupa'yı görüyorsun, amerika'yı da görüyorsun ama kendini savunamayan insanlara elini uzatamıyorsun.
  -hala sandalyende oturuyorsun, adaleti düşünmüyorsun, bağlantıyı açmıyorsun, hiçbir şey izlemiyorsun ve biz hala doğru için savaşıyoruz, senin cesaret edemediğin şeyi yapıyoruz.
  -onlar neredeler? sorma.
  -çoktan çoktan çoktan kaçtılar.
  -hepimiz zalimi öldürmek istiyoruz, hepimiz bir kural yaratmak istiyoruz, hepimiz dünyayı kurtarmak ve büyük bir huzurla yaşamak istiyoruz
  --- spoiler ---
 • 5-6 yıl önce sık sık gittiğimiz bir stüdyoda gerçekleşmiş vahim hadise. görmeyeli çok bozmuş crash belli ki.

  trump'la kafiye yapılabilecek grump, rump, jump, bump, pump gibi birçok kelime varken cramp'e takılması da ayrıca yazık olmuş. genç kızımız hızlı söyleyince iyi ingilizce biliyormuş gibi görüneceğini sanmış sanırım. neyse, yine de her halükarda bakkaldan aldığı kolayı yere dökmekten ya da portakal bıçaklamaktan iyidir.
 • ses kötü, tip berbat, müzik vahim, sözler saçma ama özgüven dağlarda.

  tipik akp'li
 • trump'u bilmem ama ben dinlerken, mideme kramplar girdi.
 • adblock severler için amme hizmeti kaynak

  yerli ve milli 'ingilizce' bir şarkı ile verilen karşılıktır. nakarat özürlü, beat ise cırlak sese yenilmiş vasat bir şarkıdır.

  garip olanı; vekil kızlarının böyle imkanları elini kolunu sallayarak bulurken, bazı yetenekliler sırf maddi imkansızlıklarından bırakmak zorunda kalmasıdır.
 • nakrat yok nakarat. nakarat olsa bi nebze de nakarat yok
 • "çomstar alaturka" yarışmasında günün galibi performans.
 • allah yardim etsin boyle cocuklara ya. ben uzuluyorum. yarin buyuyecekler, kisilikleri degisecek falan. amerika'da okumak icin vize basvurusu yapacaklar. sonra donup bir de yaptiklari su sacma sapan islere bakacaklar ve utanacaklar. kendilerine kizmalarina luzum yok ama. babasi olacak adam "kizim sen mal misin?" demek yerine izin vermis. gun gelecek bu kizcagizin kafasi calismaya baslayacak ve babasina soracak "baba sen akepe'den yeniden aday olmak icin mi benim bu sacma sapan islerimi gormezden geldin?"

  tanim: sarkimsiyi soyleyen kizcagizin ileride utanc icinde hatirlayacagi sozler.