• türkiye büyük millet meclisi 21. dönem milletvekili
    erdoğan toprak, istanbul
    adana - 1959, hasan, kazel - anadolu üniversitesi sosyal bilimler
    fakültesi - orta ingilizce - yönetici - serbest ticaret, tügiad üyesi, ito
    dayanıklı tüketim grubu yönetim kurulu üyesi, begiat kurucu yönetim kurulu
    üyesi, bahçelievler spor kulübü 3 dönem başkanı, bakırköyspor kulübü as
    başkanı - xx nci dönem istanbul milletvekili - türkiye-hindistan
    parlamentolararası dostluk grubu başkanı - evli, 3 çocuk.
  • bir dönem spordan sorumlu devlet bakanlıgı yapmı$ olan eski milletvekili. i$ini ne kadar iyi yaptı, yoruma açıktır. ancak konustugum kadarıyla; mükemmel ki$ilige sahip, çok sempatik bir insan.
  • milli piyango biletlerinin arkasında da ismini görebilirsiniz.e tabii imzasını da
  • inönü stadı hakkında ''yapımla veya projeyle ilgili sorunumuz yok. kendi imkanlarımızla bir noktaya getirecek durumdayız. hukuki süreç sorunumuz var. projemiz ilçe belediyesinden çıktı. ama büyükşehir belediyesinden izin çıkarsa yapımına başlayabiliriz. beklediğimiz tek şey izinler. komisyonlar bugün gündemine alsa, çizimine hemen başlarız. umut ederim birkaç ay içinde komisyon gündemine alır. yapım iznini alırız. izin dışında beklentimiz yok. toki'ye başkaları gibi ihtiyaç duymuyoruz. izinden sonra dokuya uygun aynı beşiktaş mabedini yapmayı planlıyoruz.'' açıklamasını yapmıştır.
  • chp'de partinin tanıtımı ve basın ve propagandadan sorumlu genel başkan yardımcılığı görevine getirilmiştir.
  • cumhuriyet halk partisi genel başkan yardımcısı ve beşiktaş jimnastik kulübü başkan yardımcısı.
  • derin güçlerin chp'nin yeni lideri olarak lanse edecekleri kişiymiş.
  • chp'de en canla, başla çalışan yöneticilerinden biridir. sıkı beşiktaşlıdır.
  • gezi eylemleri konusunda konuşuyor kendisi ve diyalog aynen şöyle;

didem arslan yılmaz- üst değil aslında orta sınıfın aslında bir tepkisi değil mi?

erdoğan toprak- alt sınıfta da var bakın.

didem arslan yılmaz- alt sınıfta da var?

erdoğan toprak- evet yani ben orada başörtülü bir sürü kardeşimi gördüm, vatandaşımızı gördüm. yani orada onlar da tepki gösterdiler.
  • şayet böyle bir şeyi gerçekten söylediyse bana hangi kafayla yaşadığını merak ettiren kişi.
hesabın var mı? giriş yap