şükela:  tümü | bugün
  • dolar kuru da bizi soyup soğana çevirdi. ne kadar ironik.
  • trump aslen rizeli gariban bir müteahhit ailenin çocuğudur kripto türk'tür vatanına olan borcunu s400 leri alarak ödeyecektir.
  • cnn: trump'ın telefonda en çok konuştuğu lider "açık ara farkla" erdoğan oldu; orta doğu konusunda 'bilgisizliği' nedeniyle erdoğan onu "soyup soğana çevirdi"

erdoğan'ın bazı durumlarda beyaz saray'ı haftada iki kez aradığı ve trump'ın özel emriyle direkt olarak oval ofise'e bağlandığı ifade edildi.

trump'ın, özellikle erdoğan ve putin ile yaptığı telefon görüşmelerinde sıkça kendinden önceki başkanlar george w. bush ve barack obama'yı hedef aldığı bildirildi. kaynaklara göre trump, halefleri hakkında konuşurken, "onların bir b.ktan haberi yoktu" dedi.

konuşmalara şahit olanlar, trump'ın putin ve erdoğan'la yaptığı konuşmalara hazırlıksız yakalandığını ve bu yüzden "faydalanılabilir" duruma düştüğünü vurguladı. iki kaynak, trump'ın özellikle suriye ve orta doğu konusunda "yeteri kadar bilgi sahibi olmadığını" bu sayede de erdoğan'ın onu "soyup soğana çevirdiğini" ifade etti.

link
  • (bkz: maşallah dediği üç gün yaşamayan insan)

sen koskoca süper güç aklı bizden almaya çalışırsan olacağı bu olur...

asıl sayın cumhurbaşkanı bir de kalkıp "amerika'ya akıl ihraç ediyoruz akıııııl" diye bağırırsa seyredin eğlenceyi...
  • parasını verdiği halde alamadığı f-35'leri kullanmış olabilir soyma işinde...
  • +sa donaldcım.
    -ooo reis as. ya reis geçen kafama takıldı bu bizim obama zamanında melih gibi washington'ı parsel parsel satmış. şimdi dosyalar önümde bakıyorum benlik bi' durum yok yani.
    +donaldcım bak kulağına küpe olsun: gezdim halep ile şam'ı eyledim ilmi talep; meğer ilim bir hiç imiş, illa edep illah edep;)
    -reis büyük adamsın ben bunu haftaya yapacağım mitingte kullanırım danışmana söyliyim çevirsin. bu arada damascus denilen yer sizin bu şam mı oluyo tam olarak? bu iran falan da o taraflarda dimi? hmm. kullanırım aynen.
  • cnn, dış güçlerin bir unsuru olduğundan inanılmaması gereken bir haber.
  • tabi olm manyak mısınız ben şu an kıçımı dolarla siliyorum mesela.

gülümsetmiş açıklama.
  • makale bu: https://edition.cnn.com/…curity-concerns/index.html

soydu sogan'a cevirdi demiyor. sadece konusmalarina hazirliksiz yakalandigini ve erdogan ile putin'in trump'i parmaklarinin ucunda oynattigini yaziyor. ayrica erdogan ne zaman isterse trump'a erisebiliyormus. bunu da turkiye'nin gizli servis calisanlarinin trump'i yakindan takip ettigini ve musait aninda direk erdogan'a haber verdikleri ihtimalindan bahsediyor.

makale trump'in beceriksiz ve siyasetten bihaber bir lider olduguyla devam ediyor.