şükela:  tümü | bugün
  • yaptığı güzel işlerle herkese elinden geldiğince destek olmaya çalışan; hayır sever, iyi yürekli bir insan. bildiğim kadarıyla şuan uludağ tekstil'in yön. kurl. başkanı ve sahipliğini üstleniyor. gerçekten alenen değil de, sağ elin verdiğini, sol elin bilmesine gerek yok anlayışını benimseyen bir yardımsever. kendisini haluk levent'in ahbap platformundaki ortak çalışmalarda da görüyoruz. var olsun.
  • kendini yardım işlerine adamış, başkalarının derdiyle dertlenen, çözülene kadar da rahat etmeyen iş insanı, tekstilci. adının geçtiği kadar gizli tutulduğu yardımlar da olduğunu işittim. haluk levent'in ahbap platformunun en önemli destekçilerinden biridir.

bu kadar şeye koştururken kendi işlerini ne zaman yapıyor acaba diye düşündürmüyor değil. öte yandan bu bir sebep sonuç ilişkisi. işlerini iyi yapıyor ki yardım edebiliyor. uyumuyor olması lazım. muhtemelen öyle.
  • pelerinsiz bi kahraman kendisi .. hasta çocukların, yetişkinlerin, başarısına inandığı öğrencilerin, kimsem kalmadı diyen kimsesizlerin, topluma doğru mesajlar veren sanatçıların, "hayallere dokunuyoruz" sloganıyla yola çıkıp hayallere dokunan güzel insan...
  • bazı iş adamları vardır, kendisi kazanırken dünya umrunda olmaz. zorluk çekenle, muhtaç olanla arasına bir duvar örer, kendi dünyasında bencilleşir, halden anlamaz bir kişiliğe bürünür.

erdoğan uludağ işte bu tanımın tam tersi.

sosyal sorumluluk projelerinde her daim öndedir. insanlara sırtını dönmez, muhtaç olanın yardımına koşar. öğrencinin, derdi olanın, ihtiyacı olanın halinden anlar.

yaptığı bir takım güzellikler ektedir.

link
    link
    link
  • hayatta paylaşmanın en güzel örneklerini yaşayan ve bunu çok nadir öne çıkaran şahsına münhasır bir beyefendi. erdoğan bey ve ekibi, kendisine ulaşan ve inandıkları her kişi için bireysel ya da kurumsal bazda yardımlarda bulunarak bu hızla neredeyse dokunmadık hayal bırakmayacaklar. keşke o ve onun gibiler artsa, duyarlılık ve farkındalık adına çok daha fazla kişilere ulaşılabilip yardım edilebilinse.

hayallere dokunuyoruz
  • kendisi “hayallere dokunuyoruz” mottosu ve kendi gibi güzel insanlar ile bugüne kadar anadoludan yüzlerce çocuğun, şehitlerimizin emaneti olan evlatlarımızın,hasta ve yardıma muhtaç kardeşlerimizin yardımına koşan bir hayırseverdir. ahbap platformuyla beraber böyle sosyal sorumluluk oluşumlarına cesaret vermişlerdir,ülkemizde böyle insanların sayısının artması dileğiyle..
  • uludağ tekstil'in yöneticisi, hayırsever iş adamı. böyle güzel insanların olması ülkem adına, insanlık adına büyük şans. kendisi gibi hayırseverlerin artması dileği ile iyi ki varsın demek isterim.
    dokunulmadık hayal kalmaması umuduyla....
  • erdoğan bey ve ekibi (bkz: elazığ depremi) ile ilgili de tüm sosyal sorumluluk projelerinde olduğu gibi üstlerine düşeni yapıp, yardımlarını eksik etmemişler. sadece milletçe tek yumruk olduğumuzda değil, her zaman yardım isteyene koşturan bir insan olduğunuz için önce bir elazığlı, sonrasında da umudu tükenenlere bir merhem olduğunuz için teşekkür ederim.

afet bölgesi
  • maddi durumu iyi olmayan insanların yaşadığı semtlerdeki bakkallarda , veresiye defterini ödeyen hayırsever insan olduğunu öğrendiğim kişidir.
    kaynak:
    robin hood
  • twitterda denk geldiğim videoya göre (bkz: yerli robin hood) kendisiymiş. hakkında fazla bilgi yok ama bir kaç güzel yardım işi yapmış. umarım işleri daha güzel olur.