• hayallerimi gerçekleştirmekte olan adam.
    aşşağı yukarı aynı yaştayız.benim çocukluktan beri zengin olursam gizli gizli ihtiyaç sahiplerine yardım yapacağım diye hayalim vardı.ama olamadığım gibi banka borçları ve işsizlikle cebelleşşiyorum.
    adam gibi adamsın erdoğan uludağ.umarım daha çok kazanırsın.röportajında bahsettiğin tespit de çok doğru;sosyal devlet olmadığı için sizlere ihtiyaç var.
  • kendime 22 tane markalı saat alabilecekken, 1 tane alıp kalanıyla 22, 42 kişiye dokunmayı tercih ediyorum diyor gerçekten helal olsun bu demek oluyor kişi ihtiyacı kadarını alıp kalanının tamamını dağıtıyor, buna rağmen yardım taleplerine yetişemediğinden bahsediyor. artık bu ülkede hiçbir siyasi xx ülkesine şöyle yardım ettik, xx ülkesine cami yaptık dememelidir.
    dw türkçe röportajı
  • bazı iş adamları vardır, kendisi kazanırken dünya umrunda olmaz. zorluk çekenle, muhtaç olanla arasına bir duvar örer, kendi dünyasında bencilleşir, halden anlamaz bir kişiliğe bürünür.

erdoğan uludağ işte bu tanımın tam tersi.

sosyal sorumluluk projelerinde her daim öndedir. insanlara sırtını dönmez, muhtaç olanın yardımına koşar. öğrencinin, derdi olanın, ihtiyacı olanın halinden anlar.

yaptığı bir takım güzellikler ektedir.

link
    link
    link
  • hayatta paylaşmanın en güzel örneklerini yaşayan ve bunu çok nadir öne çıkaran şahsına münhasır bir beyefendi. erdoğan bey ve ekibi, kendisine ulaşan ve inandıkları her kişi için bireysel ya da kurumsal bazda yardımlarda bulunarak bu hızla neredeyse dokunmadık hayal bırakmayacaklar. keşke o ve onun gibiler artsa, duyarlılık ve farkındalık adına çok daha fazla kişilere ulaşılabilip yardım edilebilinse.

hayallere dokunuyoruz
  • kendisi “hayallere dokunuyoruz” mottosu ve kendi gibi güzel insanlar ile bugüne kadar anadoludan yüzlerce çocuğun, şehitlerimizin emaneti olan evlatlarımızın,hasta ve yardıma muhtaç kardeşlerimizin yardımına koşan bir hayırseverdir. ahbap platformuyla beraber böyle sosyal sorumluluk oluşumlarına cesaret vermişlerdir,ülkemizde böyle insanların sayısının artması dileğiyle..
  • açıklamasında herhangi bir mahzur gözükmüyor. üstelik çok kötü durumda olupta belki intihar durumunda olacak insanların kurtarılmasınada bir vesile olur. geçen hafta mersin'de kendini yakan vatandaşımız keşke bu adama ya da benzeri birine ulaşabilseydi belki hala yaşıyor olurdu. çocuklarına da bakılırdı. kimsesi olmayan insanların kimsesi olmak önemli bir yetenek. haluk levent kimliğini açıkla dediyse bir bildiği zaten vardır.
  • aferin sevgili kardeşim. paylaşmanın tadını yaşamış, ekmeği bölüşmenin ekmekten daha güzel olduğunu anlamış güzel insan. dünya sizin hatırınıza dönüyor.
  • uludağ tekstil'in yöneticisi, hayırsever iş adamı. böyle güzel insanların olması ülkem adına, insanlık adına büyük şans. kendisi gibi hayırseverlerin artması dileği ile iyi ki varsın demek isterim.
    dokunulmadık hayal kalmaması umuduyla....
  • erdoğan bey ve ekibi (bkz: elazığ depremi) ile ilgili de tüm sosyal sorumluluk projelerinde olduğu gibi üstlerine düşeni yapıp, yardımlarını eksik etmemişler. sadece milletçe tek yumruk olduğumuzda değil, her zaman yardım isteyene koşturan bir insan olduğunuz için önce bir elazığlı, sonrasında da umudu tükenenlere bir merhem olduğunuz için teşekkür ederim.

afet bölgesi
  • maddi durumu iyi olmayan insanların yaşadığı semtlerdeki bakkallarda , veresiye defterini ödeyen hayırsever insan olduğunu öğrendiğim kişidir.
    kaynak:
    robin hood
hesabın var mı? giriş yap