şükela:  tümü | bugün soru sor
  • "oyy cemaati müslimin. bakın bu rezilliğimize bakın. 'çok para diyorsunuz' 1 liraya zor satıyoruz. gelin de görün rezilliğimizi. sel bastı çadırın içini sel. sayın cumhurbaşkanım, başbakanım. sana oy attıysak bizi böyle et demedik. zenginini zengin ettin, fakiri diri diri toprağa gömdün. gör de bak bu halimize bizim. bakın da görün. yerken aklınıza gelsin bu çocuğun rezillikleri. bizim hakkımızı yemeyin, yedirmeyin" sözleriyle çamura basa basa isyan eden kadın.

http://www.cumhuriyet.com.tr/…i_topraga_gomdun.html
  • "sana oy attıysak bizi böyle et demedik."

sır bu cümlede arkadaşlar. başkanlık seçiminde hiç düşünmeden reis'e oy verecek kadının isyanıdır.
  • daha beter ol...
  • fetöcüdür, vatan hainidir, anasını da alsın gitsindir.
    ben peşin peşin söyleyeyim, nasıl olsa kadın için söyleyecekleri bunlar.
  • o oyu atmadan önce düşünecektin dedirten serzeniştir.

emeğinin çalınması istemiyorsan başta kendini satmayacaksın.
  • memleketimin köylüsüdür, bir daha oy vermeyeceğine emin olabilirsiniz. ha malum kişinin yanına gitse ananı da al git tepkisini yer o ayrı mesele ama akp'ye daha önce oy vermiş birçok kişi gelecek seçimlerde oy vermeyecek. sadece bu kadın değil, esnafı, turizmcisi de vermeyecek. tabi siz böyle akp'ye oy verip dönenleri de aşağılarsanız oy vermeyeceği varsa da verir.

salaklığın lüzumu yok. daha önce mhp'ye oy verip, şimdi nasıl iyi partiye oy verecek varsa bu bazı akp'liler içinde geçerli.

edit: mesajlar geliyor birbirimizi kandırmayalım vs diye. ben antalya geneli için konuşuyorum. referansım da referandum. ciddi oy kaybetti akp. yoksa ben de biliyorum malum kişinin hileyle, hurdayla başkanlık seçimini kazanacağını. ysk referandumda mühürsüz oyları geçerli saydığı an türkiye'de seçim yapmanın bir anlamı kalmadı. siyasi partiler kendilerini lağvedebilirler. boşa kürek çekmek yaptıkları. ayrıca akp'ye oy verirse de amk vermezse de!

bir daha bu entryle ilgili mesaj atmayın bana!
  • dış güçlerin hükümeti güçsüz göstermek için antalya'ya yerleştirip domates çiftçisi yaptığı gizli kripto cia fetö ajanıdır.
  • büyük ihtimal şurada yorum yazan çoğu kişiden varlıklıdır ve evet oyu bellidir.

allah versin...