şükela:  tümü | bugün
  • kararsız bir seçmen olarak ihtiyaç duyduğum çaba.
    madem cumhurbaşkanımıza oy vererek devamlılığı sağlamayı mantıklı görüyorsunuz, o zaman seçmenleri ikna etmek gereklidir değil mi?
    neden ince'ye ya da meral hanım'a oy vermeyeyim tane tane açıklayın kardeşlerim.
    haydi bakalım.
  • bedava kek var,yermisin?
    olmadı al çoluğu çocuğu millet bahçelerinde yuvarlana yuvarlana ailecek eylen.
    daha ne istiyorsun?
    her ay başı kömürün,makarnan kapında.
    birde sana 300-500 maaş bağlanır,oohhhh mis.
    muharreme oy verip ne yapıcan?
    adam üretim diyor,çalışıcaz diyor,durmadan yorulmadan üreticaz diyor,geleceğimizi inşaa edicaz diyor.
    kim uğraşacak şimdi bunlarla dimi?
    sen re-cep'e yaslan kardeş ne sıkıcan o tatlı canını.
    birazdan bazı çomarlar gelir yok şöyle böyle derler aklını karıştırırlar.
    bırak fazla düşünme bunları.
    tayyibe bas geç.
    nasıl olsa bu tür şeyleri uzun uzun düşünmek için 24 hazirandan sonra bol bol boş vaktin olacak.
    sıkma sen o tatlı canını,okşa patlıcanını.
  • erdogana oy vermemek icin binlerce sebebin varken oy vermek icin sebep ariyorsan en yakin akp ilce baskanligina falan basvur onlar seni ikna eder.

tanim: bir kripto akpli serzenisi olabilir, olmayabilir de.
  • kıraathane projesi başlı başına ikna sebebidir.
  • (bkz: muharrem ince ve danismanlarina duyurular) korben dallas kardeşim 10 gün öncesine kadar gayet netmişsin sen hayırdır?
  • ahaber-atv-trt izle. sanıyorum 1 haftalık doz iyi gelecektir. ikna olmazsan gel.
  • diri diri yakılan askerlerimizin üstüne içilen buz gibi ayranın içini ferahlatması için, elbette akp'ye oy vermelisin.

yakılan askerlerimizin görüntüleri ortaya çıktıktan sonra tüm türkiye rte'den açıklama beklerken, rte'nin verdiği poz, işte bu poz içini ferahlatıyorsa akp'ye oy vermemen düşünülemez:
    http://icdn.ensonhaber.com/…iger/erdogan_1864_1.jpg
  • (bkz: yol yabdı)
  • (bkz: aktroller piyes sergiliyor)

aktroll 1: abi ben şimdi bir başlık açacağım beni ikna edin diye sen de gel altına akp’nin iyi yanlarını sırala.

aktroll 2: harika fikir! kıraathane projesinden beri duyduğum en iyi fikir...
  • (bkz: böyle düşüyor mu) trol sazan.avi