şükela:  tümü | bugün
  • ben de yeni okudum bu haberi. bi arkadaş face'te paylaşmış. açtım linki kaynak sabah. güvenilir bir kaynak olmadığını biliyorum. akp tayfasından böyle birşey duyan oldu mu haberlerde falan?

bir de kennedy suikasti gibi çatıda bi keskin nişancı yakalanmış ve suikastçi yabancıymış ve konuşmamak için yıldırım bayezid gibi yüzüğündeki zehri içerek intihar etmiş diyor lan herif.

böyle bir şeyin zerresi olsa akp 100 yıllık ohal ilan ederdi amk. bu herif ne anlatıyor lan?

--- spoiler ---

oysa o gün; yani 24 haziran pazar günü saat 15.07'de… saatteki tarihe dikkat! 15.07- 15 temmuz'u hatırlatıyor. o melun kanlı geceyi.

aynı saatte reis'e suikast planladılar. seçim sonuçları ysk tarafından açıklanmadan önce patlatacaklardı bombayı. suikasti 12 ülke birlikte hazırlamış. tonlarca patlayıcı yüklü panelvan tipi bir minibüsü reis'in geçiş güzergahına park ettiler. arabayı göktürk uydularımız tespit etti.

minibüsün lastiklerinin yere yakın oluşu da dikkat çekmişti. cumhurbaşkanı erdoğan'ın geçiş yolundaki araç infilak ettirilemeden etkisiz hale getirildi.

o minibüs tespit edilemeseydi, cumhurbaşkanımızla birlikte binlerce masum insan şimdi hayatını kaybetmiş olacaktı. orada bulunanlar ile reis sessiz sedasız atlattı faciayı. çok şükür! yine allah bizi korudu!

işi şansa bırakmayanlar çatıya da keskin nişancı yerleştirmişti.
    harekete geçen güvenlik güçleri çatıda bir adet parçalanmış sökülüp takılabilen keskin nişancı tüfeği ile (sniper) bir nişancıyı yakaladı.

konuşturulmaktan korkan yabancı uyruklu ajan yüzüğündeki siyanürü içerek intihar etti.
    suikast girişimi korumaların titizliği sayesinde önlendi.

--- spoiler ---

https://m.sabah.com.tr/…n-patlayici-dolu-o-panelvan
  • yedi düvel bir oldu reisi yıkmaya çalışıyor..
  • (bkz: andersen'den masallar)

sike sürülecek aklı olmayan bir soytarının, gece mabadı açıkta kaldığı için üfürdüğü hezeyanlar.
  • içinde siyanür ve yüzük geçen köşe yazısında anlatılmıştır*
  • okumanın bırakıldığı nokta;

(bkz: saatteki tarihe dikkat)
  • ''neyse!
    eski türkiye'nin malum kalemleri 'muarrem'i şişirmeye erken başladı.''

bahsettiği adamın hiçbir resmi kişiliği yok şuan. sıradan bir insan.

muharrem ince iyi korkutmuş birilerini belli. ilginç yanı 'halen' korkutuyor ki seçimlere seneler varken ağlamaya başlamış bu adamlar.

bu arada ''abazan muharrem'' hoş olmamış. sizden hoş olan yazılar beklemiyorduk. şaşırtmadınız yani. kalitenize çok uygun olmuş.