şükela:  tümü | bugün soru sor
  • mehmetçiği hatay’da ziyaret eden sanatçıların arasında yer alan seda sayan, ziyaret sonrası ağır sözler sarf eden chp lideri kılıçdaroğlu için “sanatçı düşmanı” dedi ve ekledi: “cumhurbaşkanımıza ve bize hakaret eden kılıçdaroğlu’nu affetmiyorum. o bizi tanımıyorsa, biz onu hiç tanımayız”

sabah gazetesine konuşan sayan, "bu ziyaret sonrası çok bozulduğum iki isim oldu: kemal kılıçdaroğlu ve meral akşener. meral akşener'in 'iktidar olduğumuzda bu sanatçılara selam vermeyeceğiz' sözünü asla unutmayacağım. ikincisi de kılıçdaroğlu'nun bize hakaret etmesi. kılıçdaroğlu, sanatçı düşmanı. o bizi tanımıyorsa, biz onu hiç tanımıyoruz" derken,"cumhurbaşkanımız, tüm sanatçıların ne kadar değerli olduğunun farkında; kimseyi ayırt etmiyor. bizlere, mehmetçiğe moral ziyaretinde bulunma imkanı verdiği için hem cumhurbaşkanımıza, hem de genelkurmay başkanımız'a çok teşekkür ederim. sayın cumhurbaşkanımızı ve eşi sayın emine erdoğan'ı çok seviyor ve saygı duyuyorum" ifadelerini kullandı.

http://haber.sol.org.tr/…roglu-sanat-dusmani-235100

tamamı için link:
    https://www.sabah.com.tr/…licdaroglunu-affetmiyorum
  • önemli not: (bkz: kadırgalı aysel)
  • (bkz: sanatci derken)
    edit: tek bakinizla bu kadar fav almis olmasin, bir de kendimce kemal kilicdaroglu adina cevap vereyim (affina siginarak).
    kemal kilicdaroglu'nun cevabi
    edit2: edlund ögretti, sag olsun. link'i yalnizca gif olarak düzelttim.
  • nihat doğan sikişen bir varlığa ait söz. nihat doğanla sikişebilen bir varlığın ne söylediği yada ne düşündüğü kimsenin sikinde olmamalı. sanatçıymış, taşaklarımın sanatçısı.
  • (bkz: soytarı)
  • "sperm bankası da neymiş, ne inşaat işçileri var" diyen kadının güldüren beyanı. bir ara da yalnız kadınlara jakuzi, o yoksa duş başlığı öneriyordu.
  • sanatçı ile saray soytarılarını karıştıran kadırgalı beyanatı.
  • kusura bakmasın, bu ablayı sadece gökhan güney in kendisine çok enteresan bi şekilde suni teneffüs yaptırdığı sahneyle hatırlıyorum.

o kadar.
  • heykele ucubeyi de kılışdar mı demişti?..
    edit: kendini sanatçı olarak addeden birisinin serzenişi.
  • aynı şahıs bir ay falan önce inşaat işçisi fantezisinden bahsediyordu yalnız .*