şükela:  tümü | bugün soru sor
 • aldığı mobilyaların parasını ödemediği gerekçesiyle hakkında icra takibi başlatılan rasim ozan kütahyalı, dava dilekçesinde cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan'ı destekleyen bir gazeteci olduğunu vurguladı. mobilya şirketinin avukatı cevat kazma, "cumhurbaşkanımız her defasında isminin kullanılarak iş yapılmasına karşı olduğunu belirtmesine rağmen kütahyalı, kendisine yakınlığını belirterek davanın seyrini değiştirmeye çalışıyor. parası ödenmeyen bir mobilyanın cumhurbaşkanı ile ne ilgisi var" açıklamasında bulundu.

  link: http://bit.ly/2qgi97t

  bu herif oyle bir hal aldı ki zaman zaman absürt komediyi de sevmemden kaynaklı "önüne geleni trollüyor herhalde herife bak" diye düşünüyorum fakat malesef gerçek.

  edit: başlığın önceki halini eleştiren hıyarağalarına değil seslenişim, bu hıyarağalarının okuduklarına değer verecek olanlara demem o ki, değerli arkadaşlar, başlık aslında rok: "erdoğan'ı destekleyen bir gazeteciyim" dir. ama gelin görünki "rok erdoğan'ı destekleyen bir gazeteciyim" şeklinde oluşturulmuştur.

  yukarıdaki paragraf, davarlara anladığı dilden anlatmak istendiği için bir az sert yazılmıştır. rok'un tezahürü bu hıyarlara fazla kıymet vermeye değmez. hıyar dedik canlı yerine koyduk yeter bunlara. değişiğin biri de "rok bir gazeteci olmadığı için s*çmaya değer görmüyorum" demiş. ama s*çmış. pek çok kere yaptığı üzere.
 • (bkz: rok erdoğan)
 • (bkz: bu nasıl başlık arkadaş)

  edit: başlığın ilk hali "rok erdoğan'ı destekleyen bir gazeteciyim" şeklinde bir garabet idi. işbu edit'te tarihe bir kayıttır.
 • (bkz: rok artık)
 • iki çift lafı olduğu iddiası bulunan ancak biraraya getirmekte zorlanan birinin açtığı başlık.

  sanırım satrançta yeni bir hamle bu.

  (bkz: rok)

  (bkz: erdoğan)

  editli piaflı: başlık düzeltilmiş. eski hali "rok erdoğan'ı destekleyen bir gazeteciyim" şeklinde idi. hani gelecek nesiller, "bu ne monacoyum?" demesin diye.

  bunları bilelim : "monacoyum", monaco vatandaşıyım demektir.
 • erdoğanı yalayan bir gazeteciyim. mobilyaların parasını o yüzden vermem demiş.
  mobilyacıyı da fetocu ilan etse tamam olurdu, roku firmaya kayyum olarak atarlardı.
 • omurgasızlığın ve güçlüye dayanmanın* vücut bulmuş hali rok şaşırtmamıştır. ee baktı rte sevgisi her kapıyı aralıyor adam mobilya parasını ödememesini bile rte sevgisiyle meşrulaştırmaya çalışıyor. gazetecimizin rok, topçumuzun arda, televizyoncumuzun erkan tan, ülkemizin kaderini belirleyenin rte olduğu bir döneme düşmek de koymuyor değil.

  edit: başlık taşınınca başlığa yaptığım eleştiriyi kaldırayım dedim.
 • biz borcumuzu 15 temmuzda ödedik de yazaymış.

  ulan hayat ne güçlüsün be, eninde sonunda yavşağı yavşaklığı ile bırakıyorsun.