• bize aysun kayacı'nın o güzel sözlerini hatırlatan kadındır.

ulan bunlar kafayı yemiş bunun şizofreniden başka açıklaması olamaz.
  • belki kalp krizi geçiriyordur diye girdim, izlerken az daha ben kalp krizi geçiriyordum.

tanım: hassas sinirlere sahip olanların görmemesini tavsiye ettiğim kadın.
  • insanlar fazlasıyla önem verdikleri , hayatlarının merkezine oturttukları ama ulaşılamaz gördükleri kişiler ile bir an da karşılaştıklarında böyle tepkiler verebilirler. konserlerde imza almak için üstünü başını parçalayan kızlar medeni, bu teyze çomar değilmi. sağolasın iki yüzlü ekşici. bugün de şaşırtmadın.
  • (bkz: başkası adına utanmak) kotamızın bugünkü limitini dolduran kadındır. bu ulkeye dair hiçbir umudun kalmadığını gözümüze gözümüze sokmaktadır bu video.

birini sevebilirsin, kendine yakın gorebilirsin ama bu kadar gözü dönmüş olmak için nasıl bir ruh haline sahip olmalı insan? diye düşünmeden edemiyorum. kadın kendini kaybetmiş. şuur falan hak getire. aklima gelen diger bir soru da şu; kendi yakınlarından, kan bagi olduğu insanlardan bu kadar cok sevdigi biri var mıdır? mesela uzun yıllardır görmediği birini gorse boyle tepkiler verir miydi? tanısam sormak isterdim.

yazık diyeceğim ama yazık falan değil.
  • taaa buralardan teyze adına ben utancımdan yerin dibine girdim. az daha sürse secde de edecekti ki video bitti çok şükür.
  • anamı s*k babam ol diyecek kıvamdadır
  • benzer işler: bize bir hi bile demedi

insanların ülke yönetimini kendisinin takipiçisi ve denetçisi olacağı bir politikacıya değil de ölümüne taptığı bir popstara verdiğinin göstergesi. bakın burada rte'ye popstar demiyorum, bu insanların onu (rte'yi) popstar hayranı ergenler gözüyle gördüğünü anlatmaya çalışıyorum. yazık, toplumumuzun bu çağda hâlâ pek çok açıdan böyle "ergen" kafalı olduğunu görmek beni çok üzüyor ve derinden yaralıyor.
  • bu nasıl bir muktedir seviciliği, nasıl bir çomarlık dedirten eylem. mantıklı bir insanın yapmayacağı harekettir efendim.
  • benim için en önemli devlet adamı olan atatürk'ü görsem elini sıkarım teşekkür ederim kenara çekilir adamın geçmesi için izin veririm en fazla. rte bunlar için ne yapmış olabilir ki bu insanlar bu kadar reaksiyona giriyor? biat kültürü bu olsa gerek.
  • (bkz: ufo gören masum köylü) kıvamında kadındır.
hesabın var mı? giriş yap