şükela:  tümü | bugün
  • tıpkı atatürk'ü sevmeme hakkı gibi olmaması gereken ve saçma bir hak.

sayın cumhurbaşkanımızı sevmemek diye birşey olmamalı, olamaz. o bu devletin, milletin başıdır ve birçok yeniliğe, güzelliğe imza atmıştır.

devlet büyüklerimize saygı duyalım ve onları sevelim.
  • varsa ben bu hakkı kullanmak istiyorum. yalnız başıma bir şey gelirse sözlük yönetimi sorumludur. :)
  • bi bitmediniz ammına koyim.
  • üstteki dingile ithafen;

ayrıca bu ülke için çalışan ne kadar uluslar arası istihbaratçı/ajan varsa , sayesinde devletin her yerine sızan şerefsizler yüzünden yabancı istihbarat birimleri ve terör örgütleri kendi elleri ile koymuş gibi bulup öldürdüler.

bunları neden konuşmuyoruz ? kozmik odanın açılıp da devletin bütün memurlarının + vatandaşların bilgilerini yurtdışına kaçırıldığını konuşmuyoruz ? hepsine izin verdiğini neden konuşmuyoruz a orospunun evladı seni ?

utanmadan gelmiş bir de hakaret eden siktirsin gitsin ülkeden diyor, atatürk'e hakaret eden siz arap sıçmıkları siktirolup gidiceksiniz biz değil...

ama siz rahat olun türkiye cumhuriyetinin siyasi tarihi hep devran etmiştir.zamanı gelir ortalıkta gözükmezsiniz ama bulmasını da biliriz.

türk unutmaz kendisine yapılan iyiliği de hainliği de , hafızası kuvvetlidir.
  • adın türkçe ise problem yok çünkü değil mi? ülkenin bütün yer altı kaynakları, büyük şirketleri, bankaları yabancılara peşkeş çekilsin ama adın türkçe olsun yeter de mi? sığır ya.
  • iki üstteki yazılanlar gerçek mi ? eğer gerçekse durumun çok acı. ne demek lan recep tayyip erdoğan'ın ülkesi ? kimin ülkesini kime veriyorsun sen düdük ? bak bak "yaşama özgürlüğü veren" demiş. defol git tarih oku da kim kime yaşama özgürlüğü vermiş öğren.
    "15 temmuzda bu adam olmasaydı şimdi isminiz donald'dı, goerge'ydi, soros'tu" bu ne aq ya hayatımda çok çomar gördüm böyle malına ilk defa denk geliyorum.
    bu ülke bizim. siktir olup gidecek birileri varsa onlarda sizler ve zihniyetlerinizdir. ülkemizi ite kopuğa yedirmeyiz, ulu önder mustafa kemal atatürk'ün kurduğu bu vatanımızı!
    not: can dündar kazık soktu herhalde nefret ediyormuş.

not 2: su görüsüne saygi duyma laflari falan gina getiriyor artik. her gün lanet okuyorum,saygi falan duymuyorum. bu ülkenin bu durumda olmasinin sebebi belli,düsman olan biri bile bu ülkeye bu kadar zarar veremezdi. bir neslin gençligini yok ettiler
  • fetöcülere on yıllarca hizmet ettiği için fetöcülüğün piri addettiğim, pkk ile oslo'da müzakere yapmış ve sözde kürdistan bayrağını ankara'da göndere çektirmiş birini sevmeme hakkıdır. çomarlara göre olamaması gerekiyormuş evet şaşırdık mı? tabii ki hayır.
  • bugün var mıdır merak edilen hak.
  • öyle bir hak yoksa bile kural ihlali yaparak sevmemeyi tercih ediyorum.