şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: youtube.com)

--- spoiler ---

'niçin youtube, twitter, netflix gibi sosyal medyalara karşı olduğumuzu anlıyor musunuz? bu millete bu tür mecralar yakışmıyor. bir an önce parlamentomuza getirip tamamen kaldırılmasını, kontrol edilmesini istiyoruz.'
    --- spoiler ---

kaynak

daha 5 gün önce gençlerle 26 haziran 2020 erdoğan'ın youtube canlı yayınıyapması ve z kuşağı'nın erdoğan'a disslike ile cevap vermesinden sonra bugün yayın yaptığı siteyi yasaklamak istemesi olayı.

ayrıca "bu millete bu tür mecralar yakışmıyor" demiş reis-i cumhurumuz. madem yakışmıyor sen neden kullandın 5 gün önce?

nerden baksan tutarsızlık, nerden baksan... neyse bakmayalım.
  • siz de o kadar dislike vermeseydiniz kardeşim, like verseydiniz yasaklamazdı, hak ettiniz bence.
  • sosyal medyanın 4 büyüğü, facebook, twitter, youtube, instagram. bunlar kutsal taşlardır. hani arif ışık diyor ya "kızı getiriceksiniz burda öpücem. yoksa kapatırım ha" heh kız biz oluyoruz burda. öpücem dediğine bakmayın öptüğünü hiç bırakmadı şimdiye kadar.
  • yemin ediyorum ben böyle tripli bir siyasetçi görmedim. ne demek kapatmak, yasaklamak.
    ya sen daha 2 gün önce youtube dan canlı yayın yaptın. twitterda tüm siyasetçilerin sayfaları var.
    en son yeditepe konserleri twitter dan canlı yayınlanmadı mı?

eskiden, mahallede topu olan çocuklar vardı. hepimizde yoktu tabi. topu olan çocuk oyunda söz sahibiydi. eğer oyunda başarılı olmazsa, topunu alır gider ve oyunu bitirirdi. bak aklıma geldi şimdi.
    cumhurbaşkanı da o oyunbozan çocuk tribinde.

az bir aklınızı başınıza alın artık. bu nedir. yaşlandıkça huysuzlaşmayın.