şükela:  tümü | bugün
  • "asıl kek bunlar. artık bu kadar geyik yeter. ben şimdi buradan bay muharrem'e bir takım sorular sorayım. mesela bu zat türkiye'nin terörle mücadele konusunda ne düşünüyor? terörist başını edirne cezaevi'nde ziyaret eden bir kişiden ne bekleyebilirsiniz?" cümlesiyle gerçekleşen.

http://www.cumhuriyet.com.tr/…istihbarat_aldim.html
  • yuru be reis! sonunda türk olmaya basladin, türk’e bas olamaz türk’um demeyen.

normal olay.
  • hdp'li muhafazakar oyları da kaybettiği açıklamadır. sanki recep paşa'nın hiç kazanası yok.
  • demokrasiye bak, öcalan "sayin" ama halkini mecliste temsil etmek icin herseyi yapan kisi "terörist basi"...
    demokrasinin ilerisi bu olsa gerek.

tanim: rte'nin iyice endiselendiginin kaniti beyan.
  • selahaddin demirtaş kimdir?
    kendisi en son seçimde (ya da bir öncekinde) en az 6 milyon oy alan ve yasal yollar aracılığıyla kurulan ve yine yasalarca belirlenen kurallar çerçevesinde seçimlere girmesi ysk tarafından onaylanan bir partinin lideridir. yani sadece tek bir bölgeye değil, en azından ülkenin diğer kesimlerinden dahi oy almayı başarmış bir insandır.
    tüm bunlara rağmen demokratik yollarla seçilmiş bir insana terörist başı demek nasıl bir eylem anlamıyorum..
  • diyarbakır’da akp’nin oylarını %2 daha aşağı çekmiş açıklamadır.
  • eee seçime girmesine niye izin verildi o zaman?
    teröristler seçimlere katılabiliyor mu?
    rakiplerinizden oy çalar belki diye mi?

iki oyun hesabı için teröriste göz yummak çözüm sürecinde yapmadığınız şey değildi zaten. demek ki huylu huyundan vazgeçmiyor.
  • (bkz: yandı gülüm keten helva)
    bu sefer kürtleri kandıramı herhalde.
    artık şuursuzca saldırıyor.
    bir terörist başı var evet.
    ve sen onunla kapalı kapılar ardında defalarca görüştün.
    kimi kekliyorsun sen re-
    cep.
  • terör örgütü pkk-ypg-pyd ve alfabenin diğer harflerinin birleşiminden oluşan terör örgütlerine terörist diyemeyen, sırtını yaslayan partinin eş başkanları terörist başıdır. altına imzamı atarım.

bunlarla masaya oturanlar, dolmabahçe mutabakatı yapanlar, oslo'da görüşmelerine rağmen, görüşen şerefsizdir diyenler, gerçek ortaya çakınca benim bilgim yok aymazlığı yapanlar, mehmetleri toprağa düşüren teröristleri habur sınır kapısında karşılayanlar da bu teröristlerle ortaklık yapmıştır.

şimdi soruyorum hakim bey, suç kimde...
  • ses çıkarmayın adam millet ittifakına oy toplamaya çalışıyor dediğim durum.

önce millet bahçeleri sonra millet kıraathaneleri en son da hdp seçmeninin akp'den uzaklaştırılması.

shhhhhh, sessiz olun.

(bkz: erdoğan'ın akp'yi millet ittifakı'nda sanması)