şükela:  tümü | bugün
  • ekşicilerin zafer sarhoşluğu yaşadığı ve "banane amk geberin" deyip türkiyeyi tek kalemde satıp trump a ponçik yorumlar dizdiği şu günlerde çoğunun aklının bi köşesinde acaba diye sorduran düşüncedir .
    kendisinin bu siyasi zekaya sahip olduğu ve bunu geçmiş 16 yılda en ağır muhalifinin dahi beynine kazıdığı yadsınamaz bir gerçektir.

not : akpliyim, boşuna profilimi gezmeyin engelleyecek olan engellesin

edit: yazım kurallarında yaptıgım hatalara olmayan iman gücünüzle sarılıp entry gireceğinizi biliyordum . sıkıntı yok bu da benim ayıbım olsun .
  • de'yi ayrı yazamayanların düşünceleri
    başlık taşınınca hata da moderasyon tarafından düzeltilmiş oldu
  • şahsı atlatacaktır ama sen atlatamayacaksın cahil!

engelleyiniz!

edit: bak hele çomara 'olmayan iman gücünüz' demiş, siz olan iman gücünüzü gavs yalayıp, çocuk taciz etmeye kullanıyorsunuz değil mi?
  • susun deli konuşuyor. konuş deli.
  • başlıktan ve yazım hatasından siyasi görüş tespit etmek zor olmadı.

o kadar berbat bi durumdayız ki ben de erduvana inanmak istiyorum.

edit: başlıktaki imla hatası düzeltilmiş.
  • o ve yedi göbeği krizi atlatır da, sen ne yapacaksın onu düşün.
  • adam erdoğan'ın krizi atlatıp atlatamayacağını kendisinin atlatıp atlamayacağından daha çok dert etmiş ki buraya gelip başlık açmış.

(bkz: evet)
  • bu finansal kriz ne zaman biter, meçhul. fakat benim nazarımda kesin olan şey bu süreçten sonra çok daha baskıcı, çok daha islamcı ve rusya-çin ikilisine müttefik bir türkiye'ye şahit olacağımızdır.

doğuda hikmet olsaydı sultan mahmut yüzünü batıya dönmezdi...
  • rte'nin peşine takılan kitlenin herhangi bir zeka belirtisi göstermemesini rte'nin siyasi zekası olarak algılamak kabul edersiniz ki çok salakça.