şükela:  tümü | bugün soru sor
  • sen önce ayır o de yi. de yi ayır. ayır bak.
  • halka beton yedirerek mumkun olan durumdur. isallah reisimiz bunu da atlaticak gunluk 2milyon tl lik saray masrafiyla sirti yere gelmicek. varsin beyaz cayin kilosu 2000 lira olsun, varsin altin varakli mobilya pahalli olsun gerekiyorsa bu halk duble yolu yer yine atlatir krizi. her sey coh guzel coh eyi...

    akli basindaki insanlar icin not: ya tartismayin ya da beyninizi birakin oyle konusun bu yandaslarla. yoksa akil sagligi icin hepimizi ciddi tehlike bekliyor. adam gelmis hala erdogan nasil atlatir muhabbeti yapiyor. sen nasil atlaticaksin troll maaslari odenemeyince onu dusun ayakli kereste.
  • zihniyet süper valla tek bildiğiniz biat etmek boyun eğmek siz düşünmeyin ne de olsa biat ettiklerinizden daha iyi düşünecek değilsiniz ya. ulan ülke herşeyde dışa bağımlı olmuş aklınıza gelebilecek en boktan şey bile ithal bunlarda gelmiş her boku kendi gibi düşünmeyen insanlara bağlama derdinde. ülkende asgari ücretli bir insanın saatlik ücreti 1 dolar seviyelerine düşmüş para biriminin karşısında değer kaybetmediği bir para birimi kalmamış hala aynı kafa hala aslında kriz yok dış güçlerin oyunu var çok yakın bir geçmişte bi tosun vardı hatırlarsınız paralar bende sıkıntı yok inceleme yapılıyor incelemeler bitince paralarınızı ödeyeceğim dediğinde çiftlik banka para yatıranlarda şuan sizin dediğinizi diyordu inceleme bitsin paralar gelecek desteğimizi çekmeyelim tosun paşadan diye sonra adam aldı paraları çekti gitti bi de talak geçti bayramda tokatladıklarına harçlık atarak. kafada değişen yok ne de olsa sizin için kriz yok. vallahi akıllanmazsınız.
  • atlatir, ona koymaz. bize sikinti olur ama.