*

şükela:  tümü | bugün
  • fransa'da an itibarı ile erdoğan'a şöyle bir soru gelir.

gazeteci: suriye'ye tırlarla silah göndediğiniz için pişman mısınız?
    erdoğan: fetöcü gibi konuşuyorsun.
    gazeteci: hayır fransız gazeteci gibi konuşuyorum.
    erdoğan: hayır fetöcü gibi konuşuyorsun. o işin içindekiler şu an hapiste. neden abd'nin göndediği 4 bin tır silahı sormuyorsun?
  • erdoğan’ın fransız gazeteciden yediği tarihi ayar olması daha isabetli olur.
  • biz de gönderdik ama abd daha fazla gönderdi demeye getirmiş, ayrıca türkiye'de olsan seni tutuklatırdım demeye çalışmıştır. önceden kendisine verilen soruları soran gazeteci formatı haricinde kim soru sorarsa ona göre terörist.

burada ayar yok, çaresizlik var.
  • fetullah gülen' e referandum çalışmaları için teşekkür eden, yıllarca türkçe olimpiyatlarında konuşma yapan, "dön gel artık, bitsin bu hasret" diyen erdoğan' ın verdiği sanılan ayar!!

http://www.halkhaber.org/…-recep-tayyip-erdogan.jpg
  • halbuki zamanında beraber yürümüşlerdi bu yollarda.

bu arada gazeteci baya baya cevap vermiş rte'ye. bu fransa hani demokratik bir ülkeydi?

normalde demokratik ülkelerde cumhurbaşkanına cevap veremezsin, biz türkiye'de böyle öğrendik.

edit: o video önizlemesi nedir öyle zuhahahahaha, başlığın tüm ciddiyeti gitti lan.
  • ayar mayar yoktur. ''sen fetöcü gibi konuşuyorsun'' deyince fransız gazeteci ''hayır ben gazeteci gibi konuşuyorum'' diyerek ayarı vermiştir.

video:

https://twitter.com/…fmtv/status/949314596271206401

normal bir ülkede gazeteciler özgürce sorularını sorabilirler. kimse de kendilerine böyle cevap vermez ve bagirmaz. ama kendini türkiye'de zanneden cumhurbaşkanımız bir anda sinirlendi soruya pek tabi ve gazeteciyi fetocu ilan etti.

hatta türkiye'de olsa sosyal medya' da aktroller ışık hızıyla linç eder, sonra da cezaevine gonderirlerdi. dua etsin arkadaş hakikaten fransız bir "gazeteci" :d

ayarmış, verelim mi mehter? alın size hashtag: #haddinibilfransizgazeteci
  • hanımı evde yemeği kötü yapsa onu da fetöcü olmakla suçlayacak bir insanın psikolojisi var karşımızda. cidden çok kötü, bu insan devlet yönetiyor..
  • konuşmayı oturma organıyla dinleyenlerin yaptığı yorum. verdiği tarihi ayarmış. yediği tarihi ayar olmasın o.
  • dialoğu izlemedim ama kelimeler tam olarak bu şekilde olduysa yanlışlıkla da olsa yaptığını kabul etmiş.
  • ayar gibi ayardır.

tabii ki, nerden baktığınıza bağlı olarak.

türkiye cumhuriyeti sınırları içerisinde direkt olarak sorulamayacak bir soru sorulmuş, cevap fetöcüsün.

soruya cevap var mı? yok.

ayar nerde? siz bulun.*