• erdoğan’ın fransız gazeteciden yediği tarihi ayar olması daha isabetli olur.
  • (bkz: kes lan fedöcü)
    nwkjqndkjwasndwwkjwandwkn.
    oğlum şaka maka dalga geçtiğimiz kıvama geliyorlar.
  • biz de gönderdik ama abd daha fazla gönderdi demeye getirmiş, ayrıca türkiye'de olsan seni tutuklatırdım demeye çalışmıştır. önceden kendisine verilen soruları soran gazeteci formatı haricinde kim soru sorarsa ona göre terörist.

burada ayar yok, çaresizlik var.
  • ayar mayar yoktur. ''sen fetöcü gibi konuşuyorsun'' deyince fransız gazeteci ''hayır ben gazeteci gibi konuşuyorum'' diyerek ayarı vermiştir.

video:

https://twitter.com/…fmtv/status/949314596271206401

normal bir ülkede gazeteciler özgürce sorularını sorabilirler. kimse de kendilerine böyle cevap vermez ve bagirmaz. ama kendini türkiye'de zanneden cumhurbaşkanımız bir anda sinirlendi soruya pek tabi ve gazeteciyi fetocu ilan etti.

hatta türkiye'de olsa sosyal medya' da aktroller ışık hızıyla linç eder, sonra da cezaevine gonderirlerdi. dua etsin arkadaş hakikaten fransız bir "gazeteci" :d

ayarmış, verelim mi mehter? alın size hashtag: #haddinibilfransizgazeteci
  • dialoğu izlemedim ama kelimeler tam olarak bu şekilde olduysa yanlışlıkla da olsa yaptığını kabul etmiş.
  • ayar gibi ayardır.

tabii ki, nerden baktığınıza bağlı olarak.

türkiye cumhuriyeti sınırları içerisinde direkt olarak sorulamayacak bir soru sorulmuş, cevap fetöcüsün.

soruya cevap var mı? yok.

ayar nerde? siz bulun.*
  • amariga 4 bin tır gönderirken kimseden ses yok, biz bir tanecik gönderdik , hemen aboooooww ....

ne oldu şimdi , haklı mı oldun ?
  • fetöcü gibi konuşuyorsun demese tarihi ayar vermiş olabilirmiş elin fransızına fetöcü yaftası atmaya çalışınca ayar mayar kalmamış.
  • ne gazetecinin ne ayarin bulundugu bir garip diyalog icerir. eski erdo olsa yeterince gondermeyip esadci pkkli kopekleri hirpalayamadigim icin pismanim derdi. tabi ulkeyi tek adam olarak yonetip kimseyle tartismadigindan etrafinda sadece saksakcilar kaldigindan iyice paslanmis. gazeteci de ayri gotveren. silahin iside gitmedigini biliyor laf olsun diye soruyor anasini siktigim. turkiye bati blokuyla hareket edip osoyu desteklemistir ayni fransa gibi.
hesabın var mı? giriş yap