1. ben bu teyzeye cahil diyemem, cahile hakaret olur.bir insan neden düşürür bu kadar kendini, bunu sorguluyorum sabahtan beri. seviyorsan seviyorsundur, götünün kılıyım ne demek oluyor? bir düşünceye yada birine bu kadar bağlanmak ve hatta olayı abartıp o'nun götünün kılı olmak istemek, üstelik bu kişinin sadece siyasi bir figür olması durumu, insanların o'nu gerçek bir karaktere indirgemesi...tüm bunlar ne kadar sağlıklı? ben rte olsam ve televizyonda bu teyzeyi seyretsem, yemin ederim sevme beni teyze derim, git kılıçdaroğlunu sev derim.
    şöyle bir şey de var ki; teyze çok dürüst. ne göt yalayıcıları var her gün bunu hasır altından yapmaya çalışıyorlar. bu teyze en azından bulunduğu yerin farkında ve bundan memnun, dürüst yani kadın. ya saman altından su yürüten göt yalayıcılarını ne yapmalı? tiksiniyorum lan hepsinden, gidip bir kusayım.
  2. 'götünün gılı' orayi duzeltelim bir.
    teyze surekli 'rte öl dese ölecekler var' tezinin en samimi örneği bence.
  3. basta izledigimde guldurmustur ama tekrar tekrar dinlendiginde gotunun kiliiii demistir kendisi kelimeyi uzattigi icin kiliyim gibi cıkmıstir.
  4. teyzem ( bak teyzem diyorum tatlı dille ) allah aşkına o döte kıl olmayı nasıl kabul ettin anlamıyorum, hayır yani bildiğin döt, bebek poposu falan değil.. döt yaa döött.. kafayı yiyeceğim..
  5. bu teyzemin oğlu varsa ve zamanında annesine küfür edilmesi hasebiyle bir kaç adam dövdüyse, o adamları bulup derhal özür dilemeli.
  6. yanlış bir yerde, kalabalığın ve kameranın heyecanıyla, talihsiz bir cümle kuran yurdum teyzesi. senin, benim mahallemde oturan herhangi bir teyzeden farkı yok.

ey klavye entelleri, sorun bakalım annelerinize, erkek torununu severken "çükünü yiyeyim"... kız torununu severken "götünü yiyeyim" demeyen var mı sülalenizde.

peşinedüttürü: mevcut benzetme* desteklediğim bir ifade olmamak ile beraber, bunu söyleyen kişi de* zinhar aşağılanmayı hak etmemektedir.

ne demişti isa peygamber: "ilk taşı günahsız olanınız atsın"
  7. dökülüp yok olaması bir kür kemoterapiye bağlı olan hüloloooğ.
    malum tayyeap kanser ve göreceği bir kür kemoterapiyle ülke pir-ü pak olacaktır.
    (bkz: bir epilasyon yöntemi olarak kemoterapi)
  8. varsa da ekranda görünen teyze değildir. kılıçdaroğlu'na atarlanıp dillere düşen teyze, kılıçdaroğlu'na erdoğan'ın götünün "gıli" yakıştırmasını yapmaktadır. teyzenin eline mikrofon alıp beddular okuması, küfürler savurması hoş değil elbet, fakat eğlendirici. garipsenecek bir yanı da yok, anadolu insanı küfürlü konuşur zaten. "göten basalar, erdoğan!" diyen teyzeler de var, merak etmeyin. keyiflidir anadolu ağızları. teyzeleri, amcaları dinleyip gülebilirsiniz, fakat küçümsemeye kalkmayın onları. bilin ki, onları küçümseyen baştan kaybetmiş demektir.

erdoğan'ın götünün kılıyık diyen teyze hakkında bilgi verin