şükela:  tümü | bugün
 • teyze tarkan'ın felsefesini çok tersten anlamış.

  (bkz: belindeki kemer olayım)
  (bkz: saçındaki toka olayım)

  o sırada spiker aklından geçiriyordur: "ulan bende de şanş olsa cehape'nin spikeri olurdum. ordakiler en azından konuşmayı biliyorlardır."
 • yanlış bir yerde, kalabalığın ve kameranın heyecanıyla, talihsiz bir cümle kuran yurdum teyzesi. senin, benim mahallemde oturan herhangi bir teyzeden farkı yok.

  ey klavye entelleri, sorun bakalım annelerinize, erkek torununu severken "çükünü yiyeyim"... kız torununu severken "götünü yiyeyim" demeyen var mı sülalenizde.

  peşinedüttürü: mevcut benzetme* desteklediğim bir ifade olmamak ile beraber, bunu söyleyen kişi de* zinhar aşağılanmayı hak etmemektedir.

  ne demişti isa peygamber: "ilk taşı günahsız olanınız atsın"
 • akp'nin kazlıçeşme mitingine katılan akteyze kılıçdarogluna ithafen demiş oldugu erdoğan'ın götünün kıli, beyanını başbakanın boşuna dememiş oldugu sosyal medya toplumların baş belasıdır sözünü yine dogruladi.

  müftü eşiyim diyen kadın chp'li bar işletmecisi çıktı

  yalan haber yapmaktan bıkmayan cehapiler ile oktay vural bu konuda ne diyecek bekliyoruz.
 • guzel memleketim'deki komik insanlar bunlar. memleketimiz de neden anti-depresan ilaclarin cok satmamasinin buyuk sebeplerinden biri bunun gibi teyzeler, cok yasayin siz.
 • teyze muhtemelen kılıçdaroğlu'na laf çarpmak istedi, lakin bazen aklınızdan geçenle ağzınızdan dökülen aynı olmuyor. aslında belki de hakkaten bunu söylemek istedi, bilemem, çünkü resmen ağzından çıkan bu cümle.

  burada yanlış anlama falan yok, tayyib'in götünün kılıyım diyor. fakat doğrusunu söyleseydi eğer, yandaşlara süper malzeme gidecekti, işte halk vs, gevrek gevrek güleceklerdi, zaten kıt olan espri yeteneklerini bu olay üzerinden iğrenç bir şekilde kullanacaklardı falan filan.

  ama ben buna ilahi adalet diyorum, tam olarak dimyata pirince giderken laf döndü teyzeye geri girdi, çapulculara sağlam malzeme verdi.

  https://soundcloud.com/…osforlu-kedi-remix-extended
 • abd nin 1988 yılında iran yolcu uçağını düşürmesi sonucu 290 insanın katledilmesi sürecini akla getiren teyzedir. bu olayın belgeselini izlemiştim amerikan savaş gemisinde bulunan bütün personelin yolcu uçağını savaş uçağı olarak görmesi hadisesi yaşanmış, buna psikolojide bir ad veriyorlarmış önyargılarla bezeli bir körlüktü ama tam adını hatırlamıyorum, aynı hikaye bu olayda var ya da kasıt var bile bile yanlış yönlendirme amacı var.

  bu teyzeyi dinleyip o teyzeden 'erdoğanın götünün kılıyık' dediğini duyanların hikayesi aynı, arkadaşlar 1988 yılında 290 insanı katleden savaş gemisi askerlerinin körlüğünün belgeselini bulunsunlar eğer körlükleri geçmişse belgeseli anlayabilirler.
 • muhtemelen türkçeyi düzgün konuşamayan teyzedir.

  konuşmanın gelişiminden başka birisini aşağılamaya çalıştığı anlaşılmaktadır. düşündüğünü konuşarak ifade edememiş olabilir.

  diğer taraftan bulunduğu ortam dikkate alınırsa bir histeri atağı geçirerek, kendisini bir kişinin yanında değersiz göstererek o kişiyi yüceltme çabası içinde olduğunu düşünebiliriz. öyle ise; kullandığı benzetme gerçekten durumun vahim olduğunu ve profesyonel yardıma ihtiyacı olduğunu göstermektedir.

  sonuç olarak; teyzenin ne anlatmak istediği eldeki cümlelerle çözülememektedir. dolayısı ile teyzeyi ve bir zümreyi bu cümlelere dayanarak aşağılamak kesinlikle yakışıksız ve terbiyeden yoksun bir davranıştır.
 • kendisine şöyle cevap verenler olmuştur...

  (bkz: bu da benim sikim hüsnü)
 • o meydanda yarım saat dolaşılsa erdoğan'ın yarrağının başıyım diyen insanlar dahi rahatlıkla bulunabilecekken şanssızlığı neticesinde günah keçisi olan kadındır.
 • karşısındaki sunucunun yüz ifadesinin bir anda değişip "siktin yayını eyledin viran" halini alması da görülmeye değerdir.