şükela:  tümü | bugün
 • ben bu teyzeye cahil diyemem, cahile hakaret olur.bir insan neden düşürür bu kadar kendini, bunu sorguluyorum sabahtan beri. seviyorsan seviyorsundur, götünün kılıyım ne demek oluyor? bir düşünceye yada birine bu kadar bağlanmak ve hatta olayı abartıp o'nun götünün kılı olmak istemek, üstelik bu kişinin sadece siyasi bir figür olması durumu, insanların o'nu gerçek bir karaktere indirgemesi...tüm bunlar ne kadar sağlıklı? ben rte olsam ve televizyonda bu teyzeyi seyretsem, yemin ederim sevme beni teyze derim, git kılıçdaroğlunu sev derim.
  şöyle bir şey de var ki; teyze çok dürüst. ne göt yalayıcıları var her gün bunu hasır altından yapmaya çalışıyorlar. bu teyze en azından bulunduğu yerin farkında ve bundan memnun, dürüst yani kadın. ya saman altından su yürüten göt yalayıcılarını ne yapmalı? tiksiniyorum lan hepsinden, gidip bir kusayım.
 • 'götünün gılı' orayi duzeltelim bir.
  teyze surekli 'rte öl dese ölecekler var' tezinin en samimi örneği bence.
 • basta izledigimde guldurmustur ama tekrar tekrar dinlendiginde gotunun kiliiii demistir kendisi kelimeyi uzattigi icin kiliyim gibi cıkmıstir.
 • teyzem ( bak teyzem diyorum tatlı dille ) allah aşkına o döte kıl olmayı nasıl kabul ettin anlamıyorum, hayır yani bildiğin döt, bebek poposu falan değil.. döt yaa döött.. kafayı yiyeceğim..
 • allah akıl dağıtırken erdoğan'ın götündeymiş herhalde. e malum kılmış ya, görevini yapıyor kadıncağız.
 • teyze tarkan'ın felsefesini çok tersten anlamış.

  (bkz: belindeki kemer olayım)
  (bkz: saçındaki toka olayım)

  o sırada spiker aklından geçiriyordur: "ulan bende de şanş olsa cehape'nin spikeri olurdum. ordakiler en azından konuşmayı biliyorlardır."
 • yanlış bir yerde, kalabalığın ve kameranın heyecanıyla, talihsiz bir cümle kuran yurdum teyzesi. senin, benim mahallemde oturan herhangi bir teyzeden farkı yok.

  ey klavye entelleri, sorun bakalım annelerinize, erkek torununu severken "çükünü yiyeyim"... kız torununu severken "götünü yiyeyim" demeyen var mı sülalenizde.

  peşinedüttürü: mevcut benzetme* desteklediğim bir ifade olmamak ile beraber, bunu söyleyen kişi de* zinhar aşağılanmayı hak etmemektedir.

  ne demişti isa peygamber: "ilk taşı günahsız olanınız atsın"
 • akp'nin kazlıçeşme mitingine katılan akteyze kılıçdarogluna ithafen demiş oldugu erdoğan'ın götünün kıli, beyanını başbakanın boşuna dememiş oldugu sosyal medya toplumların baş belasıdır sözünü yine dogruladi.

  müftü eşiyim diyen kadın chp'li bar işletmecisi çıktı

  yalan haber yapmaktan bıkmayan cehapiler ile oktay vural bu konuda ne diyecek bekliyoruz.
 • guzel memleketim'deki komik insanlar bunlar. memleketimiz de neden anti-depresan ilaclarin cok satmamasinin buyuk sebeplerinden biri bunun gibi teyzeler, cok yasayin siz.
 • teyze muhtemelen kılıçdaroğlu'na laf çarpmak istedi, lakin bazen aklınızdan geçenle ağzınızdan dökülen aynı olmuyor. aslında belki de hakkaten bunu söylemek istedi, bilemem, çünkü resmen ağzından çıkan bu cümle.

  burada yanlış anlama falan yok, tayyib'in götünün kılıyım diyor. fakat doğrusunu söyleseydi eğer, yandaşlara süper malzeme gidecekti, işte halk vs, gevrek gevrek güleceklerdi, zaten kıt olan espri yeteneklerini bu olay üzerinden iğrenç bir şekilde kullanacaklardı falan filan.

  ama ben buna ilahi adalet diyorum, tam olarak dimyata pirince giderken laf döndü teyzeye geri girdi, çapulculara sağlam malzeme verdi.

  https://soundcloud.com/…osforlu-kedi-remix-extended