• bu teyzemin oğlu varsa ve zamanında annesine küfür edilmesi hasebiyle bir kaç adam dövdüyse, o adamları bulup derhal özür dilemeli.
  • teyze tarkan'ın felsefesini çok tersten anlamış.

(bkz: belindeki kemer olayım)
    (bkz: saçındaki toka olayım)

o sırada spiker aklından geçiriyordur: "ulan bende de şanş olsa cehape'nin spikeri olurdum. ordakiler en azından konuşmayı biliyorlardır."
  • yanlış bir yerde, kalabalığın ve kameranın heyecanıyla, talihsiz bir cümle kuran yurdum teyzesi. senin, benim mahallemde oturan herhangi bir teyzeden farkı yok.

ey klavye entelleri, sorun bakalım annelerinize, erkek torununu severken "çükünü yiyeyim"... kız torununu severken "götünü yiyeyim" demeyen var mı sülalenizde.

peşinedüttürü: mevcut benzetme* desteklediğim bir ifade olmamak ile beraber, bunu söyleyen kişi de* zinhar aşağılanmayı hak etmemektedir.

ne demişti isa peygamber: "ilk taşı günahsız olanınız atsın"
  • dökülüp yok olaması bir kür kemoterapiye bağlı olan hüloloooğ.
    malum tayyeap kanser ve göreceği bir kür kemoterapiyle ülke pir-ü pak olacaktır.
    (bkz: bir epilasyon yöntemi olarak kemoterapi)
  • varsa da ekranda görünen teyze değildir. kılıçdaroğlu'na atarlanıp dillere düşen teyze, kılıçdaroğlu'na erdoğan'ın götünün "gıli" yakıştırmasını yapmaktadır. teyzenin eline mikrofon alıp beddular okuması, küfürler savurması hoş değil elbet, fakat eğlendirici. garipsenecek bir yanı da yok, anadolu insanı küfürlü konuşur zaten. "göten basalar, erdoğan!" diyen teyzeler de var, merak etmeyin. keyiflidir anadolu ağızları. teyzeleri, amcaları dinleyip gülebilirsiniz, fakat küçümsemeye kalkmayın onları. bilin ki, onları küçümseyen baştan kaybetmiş demektir.
  • akp'nin kazlıçeşme mitingine katılan akteyze kılıçdarogluna ithafen demiş oldugu erdoğan'ın götünün kıli, beyanını başbakanın boşuna dememiş oldugu sosyal medya toplumların baş belasıdır sözünü yine dogruladi.

müftü eşiyim diyen kadın chp'li bar işletmecisi çıktı

yalan haber yapmaktan bıkmayan cehapiler ile oktay vural bu konuda ne diyecek bekliyoruz.
  • guzel memleketim'deki komik insanlar bunlar. memleketimiz de neden anti-depresan ilaclarin cok satmamasinin buyuk sebeplerinden biri bunun gibi teyzeler, cok yasayin siz.
  • teyze muhtemelen kılıçdaroğlu'na laf çarpmak istedi, lakin bazen aklınızdan geçenle ağzınızdan dökülen aynı olmuyor. aslında belki de hakkaten bunu söylemek istedi, bilemem, çünkü resmen ağzından çıkan bu cümle.

burada yanlış anlama falan yok, tayyib'in götünün kılıyım diyor. fakat doğrusunu söyleseydi eğer, yandaşlara süper malzeme gidecekti, işte halk vs, gevrek gevrek güleceklerdi, zaten kıt olan espri yeteneklerini bu olay üzerinden iğrenç bir şekilde kullanacaklardı falan filan.

ama ben buna ilahi adalet diyorum, tam olarak dimyata pirince giderken laf döndü teyzeye geri girdi, çapulculara sağlam malzeme verdi.

https://soundcloud.com/…osforlu-kedi-remix-extended
  • ısrarla "götünün kılı" yerine "götünün kılıyım" şeklinde anlaşılan teyze. herkes işine geldiğini anlıyor işte.

sonra bu zihniyet kendi halkına yabancı diyince kızıyorlar. şiveyi bile anlayamıyorsun, ya da anlıyorsun da işine geldiği gibi eğip büküyorsun.

bir de bu kadın üzerinden herkes yaftalanıyor. siz şusunuz, busunuz diye. lan gerizekalı, senin eleştirdiğin iktidar zihniyeti bu değil miydi? e aynısını sen kendin yapıyorsun..

kusura bakmayın ama harbiden erdoğan'ın appropriate yerinin kılı bile olamazsınız bu zihniyet ile.
  • abd nin 1988 yılında iran yolcu uçağını düşürmesi sonucu 290 insanın katledilmesi sürecini akla getiren teyzedir. bu olayın belgeselini izlemiştim amerikan savaş gemisinde bulunan bütün personelin yolcu uçağını savaş uçağı olarak görmesi hadisesi yaşanmış, buna psikolojide bir ad veriyorlarmış önyargılarla bezeli bir körlüktü ama tam adını hatırlamıyorum, aynı hikaye bu olayda var ya da kasıt var bile bile yanlış yönlendirme amacı var.

bu teyzeyi dinleyip o teyzeden 'erdoğanın götünün kılıyık' dediğini duyanların hikayesi aynı, arkadaşlar 1988 yılında 290 insanı katleden savaş gemisi askerlerinin körlüğünün belgeselini bulunsunlar eğer körlükleri geçmişse belgeseli anlayabilirler.