şükela:  tümü | bugün
  • nüksettiği belli. caatsa yaptırımlarını umursamayıp çıktığı her yerde s-400'den bahsediyor çünkü. hastalığını tahmin etmek zor değil, ama kafadan. yorgunlukla pek alakası yok.
  • tez zamanda inşallah yorumlarına sebep olan hede.
  • hadi inşallah
  • lan adamın o kadar çok parası var ki kendine 30 yaşında ve ultra sağlıklı birinin bedenini satın alıp beynini o bedene naklettirebilir.

yani öyle ya da böyle bu adam kendisi sıkılıp bırakana kadar başımızda kalır, boşa hayal kurmayın...
  • su dunyanin en adil seyi ölüm degil mi ya? bir istanbul icin yedin bitirdin kendini. bak noldu simdi? erdoganin olumunden sonra akp icinde oyle bir savas cikacak ki ucuncu parti bile cikacagina inanmiyorum bir sonraki secimde, 20 senelik saltanat cope gidecek. olan ulkenin bugunune ve yarinina olacak. halbuki avrupadaki liderler gibi gorevini yapip, ben cekiliyorum artik diyip 4-5 senede cekilsen, ne sen hasta olurdun ne de ulke kanser olurdu.
  • kendisine acil selalar dilediğim cumhurbaşkanıdır.
    hepimizi kanser edip çat diye giderse son faşizmini yaptı derim.
  • vay arkadaş nedir bu efsane. 17 yıldır erdoğan hasta, gittigidiyor, bu yılı çıkaramaz derken yaşlandık. rabbim kimseyi hastalıkla imtihan etmesin, kendisini her ne kadar sevmesem de böyle gitmesini istemem.
  • ama hiç yakışıyo mu böyle? daha bizi yeterince s.kmeden hastalanmalar ölmeler filan.